Honnan jöjjön a táplálékunk?

Erőszakmentesség, erkölcs, moralitás, elvek, értékrendek, stb. -

Honnan jöjjön a táplálékunk?

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2011. szept. 27., kedd 18:29

Dátum: 2006. április 02. vasárnap, 01:05 Küldte: Parsifal

A tudatos vásárlói jegyzetek folytatódnak


Sajnálattal tapasztaltam a legutóbbi vásárlásnál, hogy a tudatosan keresett biorganik szezámmag, amelyen első alkalommal származási országként hazánk volt feltüntetve, immár Kanadából, és Szudánból érkezett (egy üzletben az összes csomagolást megnéztem, és egyiken Kanada, másikon az afikai ország volt írva). Lehet, hogy magyar volt a szezám az első alkalomkor, de elfogyott volna? Remélhetőleg idén már többet vetnek belőle a gazdák, hogy ne kelljen messziről ideszállítani a jó szezámot. Nőjetek szép növények! Szezám tárulj :)

Nézzük meg a származási országokat: Szudán. Egyiptommal délről határos ország, a Nílus partjai mentén terül el szélesen, jól megterem a szezám a meleg éghajlatán. Szezám Kanadából? Vagy inkább Szudánból Kanadai átszállással érkezett? Ez így viszont borzasztóan környezetszennyező, a hosszú, felesleges utaztatás miatt. >>10000 km. Egyáltalán szükség van erre? Nélkülözhetetlen számunkra a bio szezámmag? Itt jegyzem meg, kapható még hántolt (fehér) szezámmag is, indiai eredetű. Az sincs sokkal közelebb, ráadásul nem biogazdálkodásból származik.
Kell nekünk a szezám? Hiszen van lenmagunk, mákunk, diónk, mogyorónk, tökmagunk, uszunk. Ezekből legkönnyebben a dió szerezhető be, vegyszermentesen, de egy kis utánajárással, biopiacra menéssel a többi is. Jobb lenne a hazai, vegyszermentes magvakból választanunk, nem?

És amint a múltkori jegyzetben beszámoltam róla, az alnatura hántolt napraforgóról kiderült, hogy nem is olasz, hanem kínai (>10000 km?). Minap találtam magyarországi, hántolt napraforgót. Naturfood. Igaz nem bio, de a "miénk". Legalább is úgy tűnik...

Jöjjön-e egy áru bio termesztésből, de több ezer kilométerről? Így ugyan a termesztése során nem használnak vegyszereket (legalább is annyit), viszont a szállítás alkalmával rengeteget (gondolj csak bele mennyi minden vegyianyagot használnak el és fel a szállítás és raktározás alkalmával, stb.). Akkor jöjjön inkább a "szomszédunkból", környékünkről, pár 100 km-en belülről a termék, de amelynek a termesztéséhez vegyszereket használnak? Vajon melyik a jobb választás?
A legjobb a vegyszermentes, hazai termés.

Keresd a legjobb, erőszakmentesebb megoldásokat! Élj, vegán!
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke


Vissza: Vegetáriánus életről általában

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég

cron