"Zöldségek"-avagy tévhitek, babonák...

Erőszakmentesség, erkölcs, moralitás, elvek, értékrendek, stb. -

HozzászólásSzerző: Gega23 » 2006. aug. 3., csüt. 20:27

Érdekes, én, Timcu, és még ki tudja hány vegetárius úszta át a Balcsit 2 hete, a Balaton-átúszáson.
Pedig 2 éve, az utolsónál még ettem húst, és mégis most jobb időt értem el, mint akkor. :)

nawesh írta:Több ismerősöm is mondta, hogy nehéz munkát végzek, ehhez kell a hús :idea: :?:

Ennek a fordítottja, amikor közölték velem, ha nehéz munkát végeznék, hús nélkül nem bírnám...

Egy jógázó barátom tizen éve vegetárius és kőműves. Szóval :wink:
Gega23
Grafomán
 
Hsz: 706
Csatlakozott: 2005. okt. 30., vas. 0:00


HozzászólásSzerző: zsolidodd » 2006. aug. 3., csüt. 22:01

Én is átúsztam!!! Méghozzá 1 db banánnal a gyomromban, 2óra 10perc alatt, ja és semmi edzéssel!!! Lehet, ha nem lennék vegan, akkor én nyertem volna... ;)
"Mennyit adott a hit, mennyit vett el a vallás
Mekkora bűn ölni, fegyvereken van az áldás"
Avatar
zsolidodd
Írogat
 
Hsz: 155
Csatlakozott: 2005. jan. 13., csüt. 1:00
Tartózkodási hely: itt

HozzászólásSzerző: Gega23 » 2006. aug. 4., pén. 7:47

Akkor grat! :)
Edzés nélkül az nagyon jó idő. Gyorsban vagy mellben úsztál?
Ha nem lennél vegán, akkor tuti rosszabb időt úsztál volna. 8)

zsolidodd írta:Én is átúsztam!!! Méghozzá 1 db banánnal a gyomromban, 2óra 10perc alatt, ja és semmi edzéssel!!! Lehet, ha nem lennék vegan, akkor én nyertem volna... ;)
Gega23
Grafomán
 
Hsz: 706
Csatlakozott: 2005. okt. 30., vas. 0:00

HozzászólásSzerző: gabola » 2006. aug. 4., pén. 11:52

mandula írta:"Annyira válogatós vagy, szinte semmit sem eszel meg"

Ez nem igaz. Majdnem minden tud ízleni, ami vegetáriánus, hacsak nincs nagyon elrontva. Válogatós gyerekkoromban voltam, amikor ha hús volt valamiben, vagy meg sem ettem, vagy kipiszkáltam belőle. :?


jajj, ezzel ugyanígy vagyok én is...amíg ettem húst, nagyon válogatós voltam, piszkáltam, amióta nem eszem, megeszem mindent ami nincs elrontva, és húsmentes!!!! :D

meg amikor azzal jönnek, hogy nem lehet engem vendégségbe hívni, mert mit lehet hús nélkül főzni??? és amikor sorolom, akkor kifogásolják, hogy melyik miért nem jó étel. (főzeléket hugi nem eszik, karfiolt nagyi nem szereti stb...) és még én vagyok a válogatós :)
"A változás benned kell hogy elkezdődjön" (Gandhi)
Avatar
gabola
Írogat
 
Hsz: 74
Csatlakozott: 2006. márc. 21., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Budapest, Föld bolygó

Előző

Vissza: Vegetáriánus életről általában

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég

cron