személyes...

Erőszakmentesség, erkölcs, moralitás, elvek, értékrendek, stb. -

szem

HozzászólásSzerző: nawesh » 2005. feb. 22., kedd 1:47

Igazán nem volt ötletem, hogy hova nyissam a topicot. :?

Szóval gondoltam felteszem az adatokat, hátha tud valaki segíteni. (nekem úgy tűnik, sokan olvassák a honlapot) 8O :!:

A feleségem munkát keres:

vegetárius 28 éves. Óvónői diplomával rendelkezik, de gyakorlatilag bármilyen munka érdekli( persze amely nem pl. hússal függ ösze). Ha van valakinek ötlete, konkrét javaslattal, köszönettel veszem, ha megírja akár a veg.hu-n lévő mailre, akár a nawesh@mnmail.hu címre...
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged


HozzászólásSzerző: Norci » 2005. feb. 25., pén. 10:33

waldorf óvónői, vagy "sima?"??
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: nawesh » 2005. feb. 25., pén. 16:08

Sajna "síma " óvónői állás nincs Szegeden

A walldorf óvoda pedig jó szakemberekkel "telített"
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2005. ápr. 13., szer. 17:37

szervusztok szegediek!

holnap, 14-én csütörtökön 9-től 3-ig szegeden leszek. 9 körül ér be a vonatom Rókusra. Ez egy kirándulás. Ennek keretében mindenképpen el szeretnék menni a füvészkertbe. Aki szeretne csatlakozni, találkozni, megteheti.

Peace :)
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

HozzászólásSzerző: nawesh » 2005. ápr. 16., szomb. 10:21

nos, aFüvészkert kimaradt, de azért jó volt találkozni :wink:
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: nawesh » 2005. máj. 27., pén. 18:42

feladom :wink: :wink: :wink: :wink:

Most látom Norci a fényképed :idea: Eddig meg mertem volna esküdni az írásaid alapján, hogy fiú vagy :oops:
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Norci » 2005. máj. 30., hétf. 12:26

hát nem, nawesh :D vajon fiúsak a gondolataim, az írásaim stílusa, a szerkesztése, stb??? :? 8)
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: Norci » 2005. máj. 30., hétf. 15:52

túl sokat gondolsz mostanára Sóher Norbira. :lol: aki b-t mond, mondjon c-t is. így lesz norbiból norci :-)
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: nawesh » 2005. máj. 30., hétf. 16:50

:wink: :wink:

neked fiúsak az írásaid, vagy nekem lányosak a gondolataim :wink: :roll:
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Norci » 2005. máj. 31., kedd 9:15

hát igen. szerintem valahol a kettő között :D
volt egyszer egy teszt, egy férfi-női különbségekről szóló könyvben, ami nagyon remek egyébként (Allan és Barbara Pease könyveit nagyon ajánlom) kitöltöttem, és az jött ki, hogy férfias nő vagyok - magatartásilag, gondolkodásilag, stb. a párom pedig nőies férfi :D
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: nawesh » 2005. máj. 31., kedd 19:20

egyes elmélete szerint a lélek nemváltó, azaz egyik életében nQ, másikban férfi :wink:
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Norci » 2005. jún. 1., szer. 8:02

ezzel egyetértek. sőt, szerintem a reinkarnáció tanának evidenciakénti kezelése és tanítása a gyerekek körében rohamos tempóban visszavetne mindenféle megkülönböztetést, fajgyűlöletet, stb. mivel mindenki tisztában lenne azzal, hogy következő életében ő is születhet bárminek, vagy akár előző életeiben már keresztül ment ezeken a megpróbáltatásokon. :?
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: litta » 2005. jún. 3., pén. 21:35

Szerintem meg páran meg lennének győződve arról, hogy ők már az Übermensch, és csak magasabb szinten születhet újjá, nem úgy a többi pondró.
Sőt, szinteket különítenének el... Nincs olyan tan ami egyetemlegesen normálissá tenné a hülyéket.
litta
Írogat
 
Hsz: 141
Csatlakozott: 2004. okt. 31., vas. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Gega23 » 2006. okt. 26., csüt. 17:19

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem: kellene egy vegi ismerősömnek péntek estére szállás Szegeden, ha valaki befogadná, annak nagyon örülnénk. :)
Suli miatt megy le, és nem akar ingázni Budapest és Szeged között.
Valaki tudna segíteni?

Köszi
Gega23
Grafomán
 
Hsz: 706
Csatlakozott: 2005. okt. 30., vas. 0:00

HozzászólásSzerző: nawesh » 2006. okt. 26., csüt. 17:31

Hello Gega!

Nem Ágiról van szó, aki a hétvégén is lent van?

Szereztem neki szállást, az nem működik?

Mikori az infó?
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

Következő

Vissza: Vegetáriánus életről általában

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég