A családom mindig piszkál, hogy milyen hülye vagyok

Más lapokról származó vegetarianizmussal foglalkozó cikkek és írások

A családom mindig piszkál, hogy milyen hülye vagyok

HozzászólásSzerző: tami » 2012. máj. 14., hétf. 8:50

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-it ... s-vagyok-h
Nem vagyok vega. Egyszerűen utálom a húst, a különböző belsőségektől, mint a máj meg úgy ahogy van undorodom. Nem arról van szó, hogy nem eszem egyáltalán húst, a csirkemellet megeszem, néha a milánóiban lévő darált húst is, csak azzal már jártam úgy, hogy túl zsíros volt, amit a gyomrom nem bír, s visszaláttam. Zöldségeket, gyümölcsöket, halat eszem, sőt leginkább csak ilyeneket ennék. De a szüleim állandóan b@szogatnak, hogy milyen hülye idióta vagyok, hogy nem eszem, már amúgy is bizonyították, hogy aki sok fehérjét fogyaszt az sokkal okosabb blablabla. Egy étkezés nem telik el úgy, hogy ne pofáznának bele a kajálásomba. Próbálok minden étkezést úgy intézni, hogy egyedül legyek, mert ha valamelyik ott van, akkor biztos nekiáll papolni. Mit tegyek? Mivel értessem meg velük, hogy az undor miatt nem eszek májat, nem azért mert jaj szegény kis disznó (úgy vagyok vele, hogy nem lesz kevesebb malac levágva ha én nem eszem húst, tehát ez a tény nem oszt nem szoroz). És olyan válaszokat nem kérek ,hogy tényleg hülye vagyok, hogy ilyeneket nem tudok enni, köszönöm!
Avatar
tami
Grafomán
 
Hsz: 666
Csatlakozott: 2004. aug. 23., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged


Vissza: Lapajánló

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég

cron