B12 vitamin

A vegetáriánus lét előnyei - egészségmegőrzés, prevenció - betegségek okai és megoldásai

HozzászólásSzerző: flower » 2005. aug. 17., szer. 22:41

Szívesen. Remélem azért páran értik még. Sajnos ilyen szuper cikk nincs magyarul. Vagy csak én nem találtam. :?:
Avatar
flower
Grafomán
 
Hsz: 786
Csatlakozott: 2004. okt. 4., hétf. 0:00


HozzászólásSzerző: Jablko » 2005. aug. 18., csüt. 11:20

Majd lefordítom, amint lesz rá érkezésem. Szeretnék csinálni egy honlapot, majd oda összegyűjtöm a fontosabb cikkeket és magyar fordításukat.

Anna
Avatar
Jablko
Törzsvendég
 
Hsz: 222
Csatlakozott: 2005. márc. 9., szer. 1:00

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2005. aug. 18., csüt. 15:51

Várjuk jablko. Biztosan népszerű lesz. Hajrá!
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

HozzászólásSzerző: Spottle » 2005. dec. 9., pén. 23:58

Engem is érdekelne ez a B12-vitamin kérdés! Úgy tudom én is, hogy mikrobák állítják elő. Ezek a növényekkel jutnak a tápcsatornába, és bennünk is megtalálhatók, mint a tehenekben. A kérdés az, vannak-e olyan kutatási eredmények, miszerint a vastagbélből fel tudjuk szívni a B12-t,(Parsi utaltál erre) mert én csak ellenkező véleményekről hallottam.

Azt is olvastam, hogy az "állati eredetű" B12 felszívódása is nehézkes, külön faktorok kellenek hozzá=>többet kell felvennünk, mint amire minimálisan szükségünk lenne.
Valamint hogy a magas folsav-bevitellel ellensúlyozni lehet a B12-hiányt,de nem helyettesíthetjük vele.

Szóval a B12 fontos! A kérdés, hogy honnan vegyük fel?

Nem vagyok túl jó angolos :( jól értem, hogy Dr. Michael Klaper azt mondja: ne is törődjünk a B12-vel, mert azt már a gyártók beleadagolják a müzlibe, szójába?
És akkor ez most természetes? Szerintem nincs különbség a tablettához képest (az ugyanezzel a módszerrel készül=munkára fogjuk a bacikat)
Avatar
Spottle
Írogat
 
Hsz: 62
Csatlakozott: 2005. nov. 9., szer. 1:00
Tartózkodási hely: Erdőkertes :-)

HozzászólásSzerző: mandula » 2005. dec. 11., vas. 23:12

Hát nem éppen természetes, ha a gyártók belerakják az élelmiszerekbe a B12-t. De ne hinném, hogy ez olyan általános lenne. Igaz, gyümölcslevet már láttam B12-vel dúsítva. Úgy hallottam valamikor, a savanyúkáposztában is van, de lehet, hogy nem igaz. Sok mindenben volt régebben, amiben ma már nincs, és jó lenne, ha nem csak mesterségesen előállítva jutnánk hozzá.
Avatar
mandula
Törzsvendég
 
Hsz: 395
Csatlakozott: 2005. ápr. 1., pén. 0:00

HozzászólásSzerző: mintaka » 2005. dec. 13., kedd 12:15

Sziasztok!

Én is azt olvastam, hogy a savanyúkáposztában van, illetve az erjesztett ételekben és italokban, csak azt nem írják h pontosan mik ezek.

A B12-vitamin hiányos vérszegénységről csak annyit, hogy pl. anyukámnak (vegyes táplálkozású) is az van, de nem a helytelen táplálkozás miatt, hanem mert egész egyszerűen nem tudja a szervezete kellő mennyiségben se előállítani, se felszívni. Havi rendszerességgel szuriban kapja, élete végéig.
Avatar
mintaka
Írogat
 
Hsz: 78
Csatlakozott: 2005. okt. 27., csüt. 0:00

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2005. dec. 28., szer. 11:25

A B12-vitaminról Harvey Diamond a következőket írja "Fit for life" (Testkontroll) című könyvében:

"Föltételezik, hogy ha nem eszünk húst, akkor B12-vitaminhiány-betegség fog kialakulni. Bugyutaság! Honnan van azoknak az állatoknak, akik, melyeket mi eszünk? Kis mennyiségű B12-vitamin nyomokban a növényekben is található. De a <b>testen belüli előállítás biztosítja <u>elsősorban</u></b> a B12-vitamint. A gyomor egy "hatóanyag-koncentrátumot" választ ki, amely elvonja a belső bektériumflóra élőlényei által előállított B12-vitamint. A B12 fejezet is hozzátartozik a fehérjelegendához. A minket tejével és húsával tápláló szarvasmarha ugyan honnan szerez B12-vitamint magának? Azt mondják, elpusztulnánk hús és tejtermékek nélkül. A tétel hamis voltát kimutató forrásmunkák fölidézésének mellőzésével, pusztán <b>józan eszünkre hagyatkozva</b> is kimutathatnánk ennek az állításnak a tarthatatlanságát. Azért néhány ilyen forrásművet felsorolunk lábjegyzet. (10) B12-vitamin iránti szükségletünk olyan csekély, hogy mikrogrammban, (a gramm milliomod részében) vagy nanogrammban (a gramm ezermilliomod részében) mérjük. Egy milligramm, azaz ezredgramm B12 kitartana vagy két esztendeig, de egészséges szervezetű egyének általában öt évre való ellátmányt hordanak maguknál. Van viszont egy bökkenő: <b>az élelem rothadása hátráltatja a gyomorban a "hatóanyag-koncentrátum" kiválasztódását. Így aztán a húsevők <u>közelebb állnak</u> a B12 hiánybetegség kialakulásához, mint a vegetáriánusok!</b> Ez <u>a veszély már ismert egy ideje</u>, s részben ki is tárgyalta "Vitamins of the B Complex" (A B-vitaminkör összetevői) címmel egy cikk az <u>1959</u> United States Department Agriculture Yearbookban (Az Egyesült Államok mezőgazdasági minisztériumának 1959. évi évkönyvében). A hírverés pont az ellenkezőjét állítja!"

(10) T.C. Fry, Paavo Airola, Robin A. Hur., Viktoras Kulvinskas, R.P. Spencer, D.K. Benerjee, J.B. Chatterjea forrásműveire való hivatkozás megtalálható a Testkontroll (1990) című könyvben
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

HozzászólásSzerző: Spottle » 2005. dec. 28., szer. 12:39

"A minket tejével és húsával tápláló szarvasmarha ugyan honnan szerez B12-vitamint magának?...
A *gyomor* egy "hatóanyag-koncentrátumot" választ ki, amely elvonja a belső bektériumflóra élőlényei által előállított B12-vitamint."

Ezt én is így tudom, de a szarvasmarhamarha (és más kérődző állat) gyomra teljesen más szerkezetű, mint az emberé! Több részből áll, mindenhol más a pH, több ideig raktározza a táplálékot emésztés közben...stb. Az itt élő cellulózbontó bacik termelik a B12 vitamint, amit felszív a tehén a gyomrából.

A mi gyomrunkban a pH alacsonyabb, itt nem élnek meg ezek a bacik.
Nekünk a vastagbelünkben élnek és munkálkodnak.
De van-e onnan B12 visszaszívás?

"Egy milligramm, azaz ezredgramm B12 kitartana vagy két esztendeig, de egészséges szervezetű egyének általában öt évre való ellátmányt hordanak maguknál."

A vízben oldódó vitaminokat hol hordanánk magunknál évekig?
A vizelettel naponta ürülnek, folyamatos pótlásuk szükséges.

Nem kötöm az ebet a karóhoz, lehet hogy nem kell állati eredetű ételt enni a B12 pótláshoz, (hisz talán vannak is emberek, akiknél megoldódik a dolog valahogy :hmm: ) csak nem látom bizonyítottnak.
Avatar
Spottle
Írogat
 
Hsz: 62
Csatlakozott: 2005. nov. 9., szer. 1:00
Tartózkodási hely: Erdőkertes :-)

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2005. dec. 29., csüt. 11:29

Nem kell és nem is lehet mindent bizonyítani. :diploma:
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

HozzászólásSzerző: Spottle » 2005. dec. 29., csüt. 21:10

:bociszemek: Na jó,csak jól esik a kukackodás és agytekergetés! :wink:
Avatar
Spottle
Írogat
 
Hsz: 62
Csatlakozott: 2005. nov. 9., szer. 1:00
Tartózkodási hely: Erdőkertes :-)

HozzászólásSzerző: Jablko » 2005. dec. 30., pén. 12:36

Párom 74 éves nagypapája mesélte (vegyes táplálkozású), hogy nemrég volt vérvizsgálaton és B12 hiány állapítottak meg nála. Pedig eszik húst is, tojást is és tejtermékeket is.

Lehet, hogy nem is ettől függ? ;)
Avatar
Jablko
Törzsvendég
 
Hsz: 222
Csatlakozott: 2005. márc. 9., szer. 1:00

HozzászólásSzerző: flower » 2005. dec. 31., szomb. 12:32

Avatar
flower
Grafomán
 
Hsz: 786
Csatlakozott: 2004. okt. 4., hétf. 0:00

a vitatott B12 vitamin

HozzászólásSzerző: giyandeva » 2006. feb. 13., hétf. 15:31

Szervusztok!


Elég érdekes, amit a B12 vitaminról lehet olvasni mosatanság, nem tudom ti hogy vagytok ezzel.

Én olvastam már olyat, hogy az inaktív sörélesztő v. sörélesztőpehely tartalmazza. Vagy a savanyított termékek mint a sav. káposzta vagy a yoghurt. De olyat is olvastam már nem egy forrásban, hogy az ember bélflórája, ha egészséges, könnyedén előállítja.

Szerintem változatos akár csak növényi azaz vegán táplálkozás mellett is biztosított.


Olvastam nemrég egy érdekeset is:
Állítólag ha túl megtisztítjuk az élelmiszereket, akkor ezzel lemossuk azokat a mikrobacilusokat is amik előállítják a B12 vitamint. Ezért javasolt, hogy ha csak lehet, ne hámozzuk meg a zöldséget, csak dörzsivel súroljuk és öblítsük.
MIt gondoltok erről?

Nem tudom 100%ban igaz e, azt viszont olvastam, hogy a vitaminok és nyomelemek nagy része a zöldségek ill. gyümölcsök héjában található, állítólag igaz ez a gabonákra is.


Gábor
Avatar
giyandeva
Grafomán
 
Hsz: 790
Csatlakozott: 2006. feb. 7., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásSzerző: Norci » 2006. feb. 13., hétf. 21:58

nemrég megjelent egy új vitamin... NE DŐLJETEK BE NEKI!!! még a vegetáriánus éttermek cimeinek felsorolását is bevetik annak érdekében, hogy vegi-pártinak tűnjenek, sőt, még tudományosnak tűnő szöveggel is alátámasztják a vitaminjuk szedésének szükségességét..! :x

minden, amit irnak, totál félrevezető, és egyszerűen nem igaz. már rengeteget irtunk a vitaminokról és nyomelemekről a topicokban, tapasztalatok alapján, saját példáinkon! ezek tanuskodnak a vegi táplálkozás előnyeiről és a tévhitek megcáfolásáról...

már megint sikerült előhúzniuk a szokásosat a tarsolyból: B12, vas és fehérje...

elrettentésképpen:

http://www.365plusz.hu/index.php?menu_id=6&almenu_id=3
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: mandula » 2006. feb. 14., kedd 22:19

Hát... nem győzött meg...
Érdekes a dohányzóknak való vitamin, meg a magzatvédő vitamin is (az utóbbi a legijesztőbb, úgy állítják be, hogy ha nem szed ilyet valaki, torzszülött lesz a baba). Úgy látszik, mind betegek és vitaminhiányosak vagyunk :?
Avatar
mandula
Törzsvendég
 
Hsz: 395
Csatlakozott: 2005. ápr. 1., pén. 0:00

ElőzőKövetkező

Vissza: Egészség

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron