Vega 80/20

Élő, növényi táplálékok, melyek hőkezeléstől mentesek.

HozzászólásSzerző: ribizli » 2010. ápr. 27., kedd 14:17

az ausztrál benszülöttek helyesek igazad van zsu.

én a szűzhártyámat akartam visszanöveszteni ,de nem sikerűlt :) ,viszont már nem is bánom,biztosan az volt a sorsom hogy ne nőjön vissza :lol: :twisted:


komolyan néha kivok,főleg mikor már túl misztifikáltok mindent.ugyhogy tudjátok mit!!!!!!!!!!!!!!!!!!most segííííítséget fogok tőletek kérni.
:mi van akkor ha valaki érzelmi csődbe jut azért mert a saját szülei nemszeretik,és ezt tudja 15éve mégis csak próbál adni,és adni,de csak bántást kap,és egyszer csak ugy dönt hogy ,nyílván nem véletlenül telik be a pohár,szóval hogy akármennyire fél is tőlük,ettől a perctől többé nem számítanak,nem keresi őket,és vége,nincs!

ez majd beteggé teszi őt,vagy épp hosszú vívódás után felszabadítja?
na erre válaszoljatok de ne misztifikáljátok el ez itt nem a delta!!
kösssszi
Avatar
ribizli
Írogat
 
Hsz: 98
Csatlakozott: 2009. nov. 20., pén. 1:00


HozzászólásSzerző: Arctic » 2010. ápr. 27., kedd 14:40

Miért itt kérsz erre választ? Ez egy vega fórum! :lol:
Szerintem csak akkor szabadul fel az illető, ha szembesül a problémája okával.

(Amit írtál, az csak a probléma tünete, megjelenése, megtestesülése, vagy hívhatjuk bárhogy, de nem maga az ok. Mint egy betegségnél, amikor leírják, mitől szenved az illető - azaz leírják a tünetet)
Avatar
Arctic
Grafomán
 
Hsz: 733
Csatlakozott: 2009. márc. 30., hétf. 0:00

HozzászólásSzerző: AngelZsu » 2010. ápr. 27., kedd 15:13

Arctic írta:"együttérző érzelemgazdag ember igen is segít másokon"

Persze csak akkor, ha az illető kéri. Mert ha nem, akkor az már nem segítés lesz, hanem erőszak (akármilyen jót is akarunk mi tenni). :)


Nem kell mindent megvárni...vannak dolgok amit megkell látni megkell érezni, kezdeményezhetsz Te bármit főleg ha az szeretetből fakad...
sokan nem kértek tőlem de én éreztem és láttam és kezdeményeztem.
Bár olyan is akadt hogy régen egy tetkós nagydarab debilnek jól beszóltam mert egy részeg fiút majdhogynem halálra rugdosot, csak azért mert az a fiú
véletlen elejtette a sőrét és bammm lett egy kis kupi tőle, ezt én láttam,
az a fiú nem is randarírozott, sok kidobó önjelőlt "isten" csak keresi a helyzeteket hogy megmutassa milyen erős Jani tud lenni, bizti várta is azt hogy a pasik talán közbe szólnak és Ő akár többet is lever.
Pld-ul vannak primitív anyukák akik a gyerekükkel nagyon csúnyán beszél: ilyet hallok nem tudom szó nélkül hagyni...Egy "anyuka" :roll:
mellett egy kisgyerek sétálva nagyon sírt, az anyja csak húzta a kezét hogy gyere már Te és ne bőgj már...hát nem érted a jó anyádat Te kölök,
és még verte is a fenekét....hagyne mondjam még miket mondott és csinált, nem tudtam hagyni szó nélkűl....mindenki más csak nézte és elment mellette....sajna én az agressziót nem viselem de nem is hagy szó nélkűl...))
Avatar
AngelZsu
Grafomán
 
Hsz: 743
Csatlakozott: 2009. aug. 4., kedd 0:00

HozzászólásSzerző: AngelZsu » 2010. ápr. 27., kedd 15:28

:lol: :lol: hííí ribizli az a hártyás poén jóóóó volt, szeretem hogy vicces is vagy :wink: olyan jó a váratlanul ért meglepi főleg ha az vicces is :P

Egy gyermeknek a sok szeretet fontosabb mint az anyagi jólét...
amit írtál az elszomorító de nagyon :cry: erre inkább nem is komment....
talán annyit hogy egy IGAZI társ tudná a nagy szeretetével segíteni lelkileg..
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára AngelZsu 2010. ápr. 27., kedd 15:52-kor.
Avatar
AngelZsu
Grafomán
 
Hsz: 743
Csatlakozott: 2009. aug. 4., kedd 0:00

HozzászólásSzerző: ribizli » 2010. ápr. 27., kedd 15:30

szerintem a zászlód is egy tünet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

látom okosat nemtudtál mondani.biztosan az illető előző életében megevett 1 sebesűlt leguánt,aztán leugrott a szakadékba,és ráesett egy benszülöttre.aztán ezek lettek a szülei és kínozzák mi?és mégis honnan a bánatból jött rá erre az okra?biztos kiszívta a kisujjából vagy elolvasta azt a sok könyvet mint te,ja és aztán tudod hogy gyógyúlt meg ?visszanövesztette a fogát :twisted:
Avatar
ribizli
Írogat
 
Hsz: 98
Csatlakozott: 2009. nov. 20., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: ribizli » 2010. ápr. 27., kedd 15:33

igen zsu ez az 1 megoldás van:)

én boldog vok hogy van társam,és sok embernek nincsen:(
holnapután megyek haza:))))))))))))))))))))))))))))))))

alig várom már hogy lássam a babát:)kivi vok már nagyon mi lesz
Avatar
ribizli
Írogat
 
Hsz: 98
Csatlakozott: 2009. nov. 20., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: ribizli » 2010. ápr. 27., kedd 15:35

ja az előzőt articnak küldtem:)nehogy magadra vedd.
Avatar
ribizli
Írogat
 
Hsz: 98
Csatlakozott: 2009. nov. 20., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: AngelZsu » 2010. ápr. 27., kedd 15:39

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :div180: hííí ribizli most dobtam egy hátast :wink: csíííípem a humorodat és köszi :P

bocsi Atti...nem kell hari hiszen csak kommentezik mindenki és inkább viccesen mint másképp, de tudom hogy Te is tudsz ám viccelődni, bár a képekkel főleg...
Avatar
AngelZsu
Grafomán
 
Hsz: 743
Csatlakozott: 2009. aug. 4., kedd 0:00

HozzászólásSzerző: AngelZsu » 2010. ápr. 27., kedd 15:44

nem veszek én magamra semmit, max. most egy púlcsit mert itt benn kezdek picurt fázni, lejön nekem minden itt.

Ribizli írtam a címedre, minden át ment végre, a freemail sokszor szarakszik, de nem lépekbe már máshova mert úgysem lesz netem nemsokára.
Avatar
AngelZsu
Grafomán
 
Hsz: 743
Csatlakozott: 2009. aug. 4., kedd 0:00

HozzászólásSzerző: Arctic » 2010. ápr. 27., kedd 15:51

Ribizli, nem értelek, miért szükséges így válaszolnod. Én nem bántottalak. Ettől boldogabb lettél? Ha valamit nem értesz, egyből a másikban van a hiba, mi?
Avatar
Arctic
Grafomán
 
Hsz: 733
Csatlakozott: 2009. márc. 30., hétf. 0:00

HozzászólásSzerző: AngelZsu » 2010. ápr. 27., kedd 16:04

Semmi gond Arctic :P Móni is van amit nem ért és én is van amit nem igazán értek ill komplikáltnak tűnik, értelemszerűbb minden ha egyszerűbbek a gondolatok és akár a szavak, Ribizli inkább kiadva érzelmeit
komment s máris nincs benne érzelmi blokk :lol: akár.
Avatar
AngelZsu
Grafomán
 
Hsz: 743
Csatlakozott: 2009. aug. 4., kedd 0:00

HozzászólásSzerző: ribizli » 2010. ápr. 27., kedd 17:59

hu ha ezt ilyen komolyan veszed akkor sajnálom.én csak viccnek szántam,és többnyire értem amiket írsz,és ha visszaolvasol 1et is szoktam érteni veled,de mind1.

biztosan más a humorérzékünk,én csak oldani akartam a hangulatot,de ezek szerint nem jött össze.bocsi :oops:

a suliba is mindíg rosszkor tapsoltam :)
Avatar
ribizli
Írogat
 
Hsz: 98
Csatlakozott: 2009. nov. 20., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: ribizli » 2010. ápr. 27., kedd 18:00

ja és igen boldog vagyok legalább ma hozzám szóltál :)
Avatar
ribizli
Írogat
 
Hsz: 98
Csatlakozott: 2009. nov. 20., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: Arctic » 2010. ápr. 27., kedd 18:50

Akkor jó. Nem vettem a pojént, boccsi! 8)
Avatar
Arctic
Grafomán
 
Hsz: 733
Csatlakozott: 2009. márc. 30., hétf. 0:00

HozzászólásSzerző: demmo » 2010. ápr. 27., kedd 18:55

"mi van akkor ha valaki érzelmi csődbe jut azért mert a saját szülei nemszeretik,és ezt tudja 15éve mégis csak próbál adni,és adni,de csak bántást kap,és egyszer csak ugy dönt hogy ,nyílván nem véletlenül telik be a pohár,szóval hogy akármennyire fél is tőlük,ettől a perctől többé nem számítanak,nem keresi őket,és vége,nincs!

ez majd beteggé teszi őt,vagy épp hosszú vívódás után felszabadítja? "


Nem hinném,hogy nem szeretik a szülei. Ha mégis így van,és ő csak ad és ad,akkor már különb náluk,és ezt kell megértenie. Akárimlyenek is az ember szülei,mégis ők a szülei.Az nem megoldás,ha összeveszik velük és hátat fordít. Ha szemetek vele,nem kell fogllakozni a rosszal.De akár mi van is,ők a szülei.Fel nem fogja szabadítani az biztos,ha hátat fordít nekik és kész!
Avatar
demmo
Írogat
 
Hsz: 184
Csatlakozott: 2010. feb. 6., szomb. 1:00
Tartózkodási hely: Veszprem

ElőzőKövetkező

Vissza: Élő, nyers étel

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég

cron