Vega 80/20

Élő, növényi táplálékok, melyek hőkezeléstől mentesek.

HozzászólásSzerző: AngelZsu » 2010. ápr. 19., hétf. 13:42

Ribizli nem jött ide nekem még privat leveled, megadom a címem.
zsuzsuka62@freemail.hu

Nem kell idegeskedni senkin, tégy azt ami neked a legjobb ezt értem minden téren, figyelj az érzéseidre és a szíved ill a szeretet irányítsa életed,
de ne hagyd hogy a te "kis rózsás kiskapudba bárki benyisson" :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára AngelZsu 2010. ápr. 20., kedd 22:21-kor.
Avatar
AngelZsu
Grafomán
 
Hsz: 743
Csatlakozott: 2009. aug. 4., kedd 0:00


HozzászólásSzerző: AngelZsu » 2010. ápr. 19., hétf. 14:13

Drága ribizlikém édes husika, na ide figyelj, Te most babucikát vársz és főleg ebben az állapotban kéne a legnagyobb nyugiba lenni, a stressz az
idegeskedés mindennél a legrosszabb, aggodom érted de nagyon, most csak a baba érdekeljen és senki és memmi más. Kerűld a stresszes helyzeteket és minden olyan embert aki ennek okozója, de a 811-et is felejtsd el...most már ne témázz a kajáláson se ebben az állapotban mert az is lelkileg nagyon is megzavar, ha sok nyerset eszel akkor az már tuti jó,
aztán egyél bármit ami jó neked, és ha lehet minnél tisztább legyen a kaja,
most ez a legfontosabb s akkor megnyugszól, légyszike és fogadj szót s akkor nyugi lesz nekem is :cry: Most csak Te vagy és a baba, nincs senki érted? :P
Avatar
AngelZsu
Grafomán
 
Hsz: 743
Csatlakozott: 2009. aug. 4., kedd 0:00

HozzászólásSzerző: ribizli » 2010. ápr. 21., szer. 11:23

köszi hogy aggódsz értem:)

na most jól megutáltattam magamat a 811esekkel,de hát már nembírtam befogni a pofámat.komolyan mondom ha még egyszer is oda írok az összes vagyonomat rágja szét 12 patkány!!!!huuuuuuuuuuu


képzeld ma én is bűnöző lettem mert ettem egy jégkrémet de tökre jól esett,viszont salátát kívánok hamizni de nagyon,és gdinnyét.megyek haza
jövőhéten csütörtök este és megyünk babamozira már ugy akarnánk tudni mi lesz a baba neme:)te hogy vagy? :lol: jaaa:akartam mondani hogy írtad valakinek hogy lemászól róla,tetszett:)bár szerintem rögtön észrevenné ha rámászól:)


lesz itt sok jó vega aki kiváncsi a véleményünkre remélem,addig is én fárasztalak majd.pl:elakartam mesélni mit akarok ültetni,és mivel állattudományi egyetemre jártam,nemtudom ezeket mikor hogyan és ....kell ültetni.


szeretnék:eper málna szeder ribizli,g.dinnye,áfonya.meg:barack,dió mandula,cseresznye tripla,szőlő(azt tudom).ja zöldségeket is akarok pari paprika meg répa,hagyma salátaféle,MINDENT:)szerinted?
Avatar
ribizli
Írogat
 
Hsz: 98
Csatlakozott: 2009. nov. 20., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: AngelZsu » 2010. ápr. 21., szer. 12:48

Szia Te kis vadmacska értelek én... nemcsodálom ha néha robbansz,
de tudom hogy benned nagy szeretet van s ez legyen a minden...

Babamozi :lol: híííí ez cuki volt :P Úgy érzem neked fiad lesz :roll:
de kiwi vagyok én is 8O

Ültess mindent amit szeretsz, az a jó ha van sokféle kaja a kertben,
sőt még télire is jut. A neten sokmindenről írnak, bio kertészek is vannak
akik írnak dolgaikról.

Köszi én jól vagyok, reggel 9 után keltem :lol: este még itt Chaserral fárasztottuk egymást ( bár csípem a srácot olyan kis helyes pofija van)
utána jött haza a fiam és még vele marhultunk jó sokáig, aztán jól bealudtam, most a kerteben vagyok és vibrantan egyelgetem a rukkolát és mást, közben eszegetem is, nem árt egy kis kosz is :lol:
Avatar
AngelZsu
Grafomán
 
Hsz: 743
Csatlakozott: 2009. aug. 4., kedd 0:00

HozzászólásSzerző: ribizli » 2010. ápr. 21., szer. 14:46

szerintem hagyjuk őket had legyenek el a saját topikukban.azért mesélek neked valamit.smanag úgy hajtja a magáét és úgy megváltozott még ez alatt a pár hónap alatt is amióta olvasom,hogy az hihetetlen.én csak azokat sajnálom akik nem veszik észre hogy rögeszmés és 1jó pszichiáter látná amit ír az eleje óta ill.nem amit,hanem ahogyan,azonnal megmondaná a véleményét.hálás vok hogy sok nyersevő van aki 8 10 év után észbekap,és próbál másoknak is segíteni hogy ne essenek össze.mindenesetre alaposan át kéne ezt gondolni,és nem 1 embert követni hanem évekig tájékozódni mielőtt valaki főlborúl.sajnos ez is olyan hogy amíg valaki nem jár nálunk is nagyon rosszúl addig vakon mennek előre felelőtlenűl.na erről ennyit



megnézem én is biokertészkedek majd szeretnék üvegházat is egy törpét a kertembe.örülnék a kisfiúnak is én is annak érzem,de lehet hogy egy tökös kislány lesz:)ja képzeld én még azon lepődtem meg hogy akiket én ismerek mindnek kockás hasa van.nekem is!!!bár most csak volt,terhesen persze más.de lehet hogy más tartalékosan érzi jól magát,nem mindenki lácsó legény.

hé mond meg a fiadnak szólhatott volna előbb én is hozzámentem volna :lol:
Avatar
ribizli
Írogat
 
Hsz: 98
Csatlakozott: 2009. nov. 20., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: AngelZsu » 2010. ápr. 22., csüt. 4:31

Igazad van itt már jobb a levegő is, fanatikusok gyülekezete virtuálisan, messiás :evil:

Te tavasszal olyan búgócsiga szoktál lenni, én nem, erősen érzelmes vagyok de nem szoktam búgni, Chaser utolsó hozzászólása lejött értem én,
de értem Stónert is, de még Grahamot is és.... még jó hogy nem vagyok nyersevő és főleg férfi, tán még a legyet is reptébe.. :lol: :lol: tényleg olyanmá mint fejlődés vissza álattá,- ha nem érted lefordítom privatba,
van email címed? köszi

Bűnöző lettél? :lol: :lol: :lol: :lol: ez jó volt, jaaaa bűnikézűnk állandóan...
ha enzimet is viszel be akkor a bűnikézett rossz elűzetik a testből :lol: :lol:
vibrantság is relatív...baromság az egész kitaláció s a velejáró tökéletesség
és a legjobb mánia, hááát igen a legjobb a 811 és a Duran Duran és
srolhatnám még :lol:
Avatar
AngelZsu
Grafomán
 
Hsz: 743
Csatlakozott: 2009. aug. 4., kedd 0:00

HozzászólásSzerző: demmo » 2010. ápr. 22., csüt. 9:59

Asszem Cajok én is átjövök ide,mert ott már annyira felidegesítenek a marhaságaikkal,hogy az nem igaz.

Zsu olvastad mekkora hülyeséget írtak a kérdésemre a miért kívánja a nő a tejterméket terhességénéél?Na nekem az elég volt,hogy otthagyjam őket.

Sajni mind pasi szinte,ellentmondásos,engem nem győznek már meg. Érdekes,hogy a lányok kezdenek eltünni onnan és csak a fiúk maradtak...

Én most úgy vagyok,hogy oda jutottam,hogy inkább ráállok a bio kajákra egy ideig kipróbálás szintjén, és csak kevés gyümölcsöt és zöldet eszek,ami nem bio.Szerintem ez így jobban tisztít.

Azt se értem,ha Iván már tiszta 811-en,akkor minek neki a 1kg spenót naponta?Tuti ha ezt folytatja olyan beteg lesz!
Avatar
demmo
Írogat
 
Hsz: 184
Csatlakozott: 2010. feb. 6., szomb. 1:00
Tartózkodási hely: Veszprem

HozzászólásSzerző: ribizli » 2010. ápr. 22., csüt. 11:29

lányok!

:lol: majd most legalább mondhatják hogy minden nő egy akaratgyenge szar.azért én kihívnám bármelyiket egy terepversenyre ki tud többet gyalogolni,és ki ér be előbb Szent Jakab útján a célba.aztán meg lehet roppant vibrant nekem mind1ik,terhesen beelőzöm őket a kis mocskos főtt testemmel,meg a babámmal 1ütt. hahaha

na viccet félretéve ne legyenek már okosabbak az orvosoknál meg a biológusoknál meg a vegyészeknél,mert ha a gép majd megáll mint californiában akkor bezzeg rohannak az első kórházba sírva hogy fől ne dobják a kis pacskert.engem csak ez zavar,meg hogy egy olyan ember irányítja őket akiben egy csepp felelősség sincsen,sovány fanatikus mellesleg mutatkoznak rajta az őrültség jelei.bár inkább sajnálom,mert messiásnak képzeli magát.persze ha nekem Jézus mondaná hogy egyek teveszart paprikával 20évig szó nélkül megtenném.ÉS CSAK is neki tenném meg kérdés nélkül feltétlen bizalommal.senki másnak ,mert az ember tévedhet.na!!!!!!!

és most mondok nektek valamit.ugye régen mondtam már hogy 1ütt éltem egy jávai resus makákóval.szeretném ha tudnátok a majom nem eszik egész nap ha jóllakott trancsírozza a kaját de nem harap bele.nem mennyiségi evő hanem minőségi,és kiválogatja melyik gyümit szedi le a fáról.továbbá!!!!!!!hust eszik nagy előszeretettel,és magokat,ha talál amíg látja addig eszi.pl:hangyatojás kukac,kismadár stb.na már most ha valaki annyira szeretne egy majomra hasonlítani egyen lisztkukacot,vagy ha nem ne beszéljen hülyeségeket.idióta dolog én se eszek eukaliptuszt,hogy olyan nyugodt legyek mint a coalamackó.

most éppen málnát eszek de savanyú kicsit viszont igazi finom az íze ,én is szoktam nem biot venni de itt nem vegyszereznek a parasztok.szeretem a sok nyers salit gyümit de még sosem számoltam mennyi csak mikor anno ide beléptem kezdtem meg is őrülni hogy mindenem már a kaja körűl forog.amit főtten imádok az a lecsó,olivaolajjal hagyma zöccség,tönkikenyérrel.ja meg még mindí kívánom a mozarella sajtot de csak 1szer eszek egy héten.amíg otthon laktam gyalog jártam sokáig mert tüntettem a bkv ellen,9.kerületből a moszkvára meg mindenhova gyalog tök jó volt,ha hazaköltözök megyek a szigetre futni megint azt is szeretem.

hol van otthon pesten biopiac?csak a csőrszutcában?

Móni te meg légy üdvözölve én akartam is neked mondani hogy a sajtról nagyon durva lemondani hirtelen,nekem nem is ment régen csak mert szeretem a tej tejfől joghurtok ijenek vaj nemhiányoztak a sajt igen.aztán egyszer csak nemveszek többé és kész,de nem 1hónap alatt volt. :) sőt a rántott sajt a legrosszabb volt mert szerettem régen megenni aztán fetrengtem az olajtól.máre nemeszek olajos ételeket csak a salátára teszek meg a krémeimbe.nemeszek tésztát se meg főzeléket se de én pl eszek zöldségleveseket zsu nem eszi.
és le se mondanék a teáimról mert csak gyógynövényt meg zöld teát lapachót stb iszom.na rohadtúl felhúzott stoner ezzel is hogy a zöldtea káros,több millió ember aki issza meg hülye gondolom.mind1 nekem nagyon jót tesz és a bőrömnek is, szép rugós.vettem 70deka spenótlevelet na a salátába ettem de kikellett dobni a háromnegyedét mert képtelen vok ennyit megenni 10 nap alatt nem még 1 nap alatt.belehalnék,bár salátakavarékből sokat eszek de abban sok fincsi is van amit belehajigálok.vettem jázminrízst,szeretem és finom de nekem nem elég 1 marék legalább kettő kell,gondolom a szinbionitám miatt,meg hát ha futottam napi 6-16km-t,akkor is kellett a kaja,de olyan jó néztem ki mint a csoda.

az emailom zsu:lucalilli@freemail.hu

na megyek mert kannibál családomnak csikét sütök ugyan is ők nem vegik,és elég éhesek külömben nehéz volt tolerálni így a szerelmemet de sikerült és már nagyon leszokóban van a húsról és ha 5 év lesz mire vega lesz nem baj,én kivárom mert neki is vannak jogai és tudja mit szeret mit nem:)
na lassan béke nóbelt kapok ám
Avatar
ribizli
Írogat
 
Hsz: 98
Csatlakozott: 2009. nov. 20., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: ribizli » 2010. ápr. 22., csüt. 11:51

jaaa,üzenem annak az úrnak aki írta (csak most olvastam)

..:itt a tavasz dagad a f......

az én szerelmemnek mindíg dagad még zordos télen is:) pedig dögevő.NAAAAAA? :lol:


amúgy az egész ananászt nem csak megenni lehet :wink:
Avatar
ribizli
Írogat
 
Hsz: 98
Csatlakozott: 2009. nov. 20., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: ribizli » 2010. ápr. 22., csüt. 11:54

artic :lol:

szívből köszönöm nagyon jó volt kérlek válaszolj az én kérdésemre is.

mitől éreznek a férfiak kapuzárási pánikot?

köszönöm előre is :lol:
Avatar
ribizli
Írogat
 
Hsz: 98
Csatlakozott: 2009. nov. 20., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: ribizli » 2010. ápr. 22., csüt. 11:55

Zsu neharagudj de ma olyan gonoszka vok. :twisted: bocsi deeeeeeeeeeeeee ezt nemlehet,kihagyni.
Avatar
ribizli
Írogat
 
Hsz: 98
Csatlakozott: 2009. nov. 20., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: gpeter » 2010. ápr. 22., csüt. 12:14

Sziasztok!

Ez a női energiájú topic, a másik meg a férfi energiájú :D
Bocsi, az Off-ért de ez annyira látszik és nem hagyhattam ki :oops:
Mind a kettőt olvasgatom, örülök az építő hozzászólásoknak! :wink:

pápá
Avatar
gpeter
Írogat
 
Hsz: 94
Csatlakozott: 2008. dec. 7., vas. 1:00
Tartózkodási hely: Nagykőrös

HozzászólásSzerző: gpeter » 2010. ápr. 22., csüt. 12:21

Szóbakerült > SZIGORÚAN BIZALMAS - A táplálkozástan titkos dokumentumai c. könyv

Ismerve a Kérd és Megadatik természettörvényt, hát úgy tettem és segítségül hívtam a nagyhatalmú Google angyalt >

http://canadahun.com/forum/showthread.php?p=2025414

Egészségetekre!
Avatar
gpeter
Írogat
 
Hsz: 94
Csatlakozott: 2008. dec. 7., vas. 1:00
Tartózkodási hely: Nagykőrös

HozzászólásSzerző: AngelZsu » 2010. ápr. 22., csüt. 12:50

Szia gpeter itt a vegyes topicban :P

Te lány vagy fiú vagy? vagytán mind kettő? "olyan tököskislány :lol: :lol:
bocsi de ribizlin olyan jókat röhögtem itt hogy még bennem van a röhögőgörcs, jó is az és kell is néha még ha nincs is építő hatása de annál inkább töltő :wink: - de asszem érzem és mintha látnám is hogy Te inkább fiú vagy :wink: :P

Most mennem kell mert sok volt a netenvaló lógás és elmaradtam sok dologgal, főleg a kapálással :lol: :lol: az meg ha sok egyszerre igencsak fárasztó és beáll tőle a derék :cry: :lol: :lol:
De ma írok és válaszolok mindenkinek :idea:
Avatar
AngelZsu
Grafomán
 
Hsz: 743
Csatlakozott: 2009. aug. 4., kedd 0:00

HozzászólásSzerző: demmo » 2010. ápr. 22., csüt. 13:31

Dejó neked Zsu,inkább én is mennék ki a természetbe most is mehetek szerves laborba szívni a sok vegyszert 4 megállásnyi órán át :(
Avatar
demmo
Írogat
 
Hsz: 184
Csatlakozott: 2010. feb. 6., szomb. 1:00
Tartózkodási hely: Veszprem

ElőzőKövetkező

Vissza: Élő, nyers étel

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég

cron