Blenderek/Mixelök

Élő, növényi táplálékok, melyek hőkezeléstől mentesek.

Blenderek/Mixelök

HozzászólásSzerző: Adi » 2010. jún. 8., kedd 12:17

Sziasztok,

Ti milyen blendereket hasznaltok? Leirnatok a tapasztalataitokat? Eddig 3 jonak tünöt talaltam, a Vitamix, Blendtec es Omniblend. Lehet mindegyikkel pl. a diofeleket kremesiteni?

Elöre is köszi a valaszotokat.
Szép napot.
Avatar
Adi
Írogat
 
Hsz: 55
Csatlakozott: 2006. ápr. 13., csüt. 0:00


HozzászólásSzerző: giyandeva » 2010. jún. 9., szer. 8:20

Nekem Omniblend van és főleg zöld-turmixok (green-smoothie) készítésére használom. Nagyon elégedett vagyok ezzel a típussal és "csak" 70.000 FT ba került. (Más modellek 2-3x ennyibe kerülnek) Minősége is kiváló, elég gyakran használjuk.
Avatar
giyandeva
Grafomán
 
Hsz: 790
Csatlakozott: 2006. feb. 7., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Turmix

HozzászólásSzerző: salz » 2010. nov. 17., szer. 2:20

Sziasztok
Kis segítséget szeretnék kérni turmix ügyben: az utóbbi hónapokban 2 olcsóbb turmix-ot is elnyűttem és mostmár szeretnék egy olyat venni, ami bírja hosszútávon a mennyiségi zöldturmix-ot. Ki milyet ajánl mondjuk 30e.Ft-ig?
Avatar
salz
Újonc
 
Hsz: 5
Csatlakozott: 2010. nov. 17., szer. 1:00

Re: Turmix

HozzászólásSzerző: giyandeva » 2010. nov. 17., szer. 11:17

Hello,

nyersétkezési célra 30 ezerért nemigen találsz megfelelő turmixot. A legolcsóbb zöld turmix készítésére is alkalmas készülék szerintem az Omniblend.



salz írta:Sziasztok
Kis segítséget szeretnék kérni turmix ügyben: az utóbbi hónapokban 2 olcsóbb turmix-ot is elnyűttem és mostmár szeretnék egy olyat venni, ami bírja hosszútávon a mennyiségi zöldturmix-ot. Ki milyet ajánl mondjuk 30e.Ft-ig?
Avatar
giyandeva
Grafomán
 
Hsz: 790
Csatlakozott: 2006. feb. 7., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Turmix

HozzászólásSzerző: salz » 2010. nov. 20., szomb. 1:51

Szia,

Köszönöm szépen a tippet.

Laci

giyandeva írta:Hello,

nyersétkezési célra 30 ezerért nemigen találsz megfelelő turmixot. A legolcsóbb zöld turmix készítésére is alkalmas készülék szerintem az Omniblend.



salz írta:Sziasztok
Kis segítséget szeretnék kérni turmix ügyben: az utóbbi hónapokban 2 olcsóbb turmix-ot is elnyűttem és mostmár szeretnék egy olyat venni, ami bírja hosszútávon a mennyiségi zöldturmix-ot. Ki milyet ajánl mondjuk 30e.Ft-ig?
Avatar
salz
Újonc
 
Hsz: 5
Csatlakozott: 2010. nov. 17., szer. 1:00


Vissza: Élő, nyers étel

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég

cron