csoki

Semmi állati

HozzászólásSzerző: parika » 2005. máj. 26., csüt. 19:39

manu írta:szépet mindenkinek!

A csokis témához hozzászólva a csokiba marhavért is kevernek!!!
most tudtam meg a minap.


igen vannak olyan márkák. de a pl ha vegan online boltban majdnem 100% hogy minden vegan. (talán a cimkék nem mindig..)

ha eddig jól tudom a ritter sport nem kever vért a vegan csokikba. de jó a kérdés, az most engem is már érdekel, hogy honnan lehet tudni, hogy melyikbe van biztsan vér. mert nem hiszem, hogy a cégek válaszolnak ilyen kérdésre. persze ha nem válaszolnak, akkor ez egyenlö egy igennel. ha nem tesznek vért bele akkor biztos tiltakoznak. :)

a vért ha jól tudom a tejes dolgokba teszik, mert a vér ha "megszárad" ugye kemény lesz. ezt használják ki.
de inkább nem találgatok.
Avatar
parika
Törzsvendég
 
Hsz: 387
Csatlakozott: 2005. márc. 17., csüt. 1:00


HozzászólásSzerző: zsolidodd » 2005. máj. 26., csüt. 21:05

Csak annyit a csokihoz, kávéhoz, hogy kgként asszem 8 rovar megengedett....
"Mennyit adott a hit, mennyit vett el a vallás
Mekkora bűn ölni, fegyvereken van az áldás"
Avatar
zsolidodd
Írogat
 
Hsz: 155
Csatlakozott: 2005. jan. 13., csüt. 1:00
Tartózkodási hely: itt

HozzászólásSzerző: Jablko » 2005. máj. 26., csüt. 22:16

Mi ez a gusztustalanság???? Vér a csokiban??? (én mondjuk nem szoktam enni) Ki talál ki ilyet??? Ezt milyen forrásból szereztétek?
Avatar
Jablko
Törzsvendég
 
Hsz: 222
Csatlakozott: 2005. márc. 9., szer. 1:00

HozzászólásSzerző: manu » 2005. máj. 26., csüt. 22:33

Jablko írta:Mi ez a gusztustalanság???? Vér a csokiban??? (én mondjuk nem szoktam enni) Ki talál ki ilyet??? Ezt milyen forrásból szereztétek?


Mondjuk,aki a csokigyárban dolgozik és aki belekeveri.
egy ismerösöm ismerőse dolgozik egy csokigyárban és ő árúlta el.
De Parikának igaza van!
A vegán csokikban nincsen marhavér!
Avatar
manu
Írogat
 
Hsz: 54
Csatlakozott: 2004. dec. 27., hétf. 1:00
Tartózkodási hely: Pesterszébet

HozzászólásSzerző: zsolidodd » 2005. máj. 26., csüt. 22:36

Én ezt úgy oldom meg, hogy csoki helyett gyümölcsöt eszem. :)
"Mennyit adott a hit, mennyit vett el a vallás
Mekkora bűn ölni, fegyvereken van az áldás"
Avatar
zsolidodd
Írogat
 
Hsz: 155
Csatlakozott: 2005. jan. 13., csüt. 1:00
Tartózkodási hely: itt

HozzászólásSzerző: manu » 2005. máj. 26., csüt. 22:46

Igen,a karobból meg jó csokis dolgokat lehet készíteni :D
Avatar
manu
Írogat
 
Hsz: 54
Csatlakozott: 2004. dec. 27., hétf. 1:00
Tartózkodási hely: Pesterszébet

HozzászólásSzerző: flower » 2005. nov. 16., szer. 12:07

http://csaladinet.hu/index.php?module=n ... =30&id=390
olvassátok el ennek primitív hülye picsának ( :oops: ) az írását, ha nincs jobb dolgotok.
Avatar
flower
Grafomán
 
Hsz: 786
Csatlakozott: 2004. okt. 4., hétf. 0:00

HozzászólásSzerző: Norci » 2005. nov. 16., szer. 12:47

idióta s...fej. az ilyenek miatt gondolják az emberek, hogy mi füvet eszünk a réten... azért, mert neki nincs fantáziája, és amúgy sem elkötelezett, hanem próbáljukki alapon belefog, és kudarcot vall, attól még nem kell általánosítani. brrrr :x
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: flower » 2005. nov. 16., szer. 14:43

És a hal megengedett.. 8O
Avatar
flower
Grafomán
 
Hsz: 786
Csatlakozott: 2004. okt. 4., hétf. 0:00

HozzászólásSzerző: litta » 2005. nov. 16., szer. 16:42

Hm, alig evett normális növényeket.
Illetve főleg olyasmit evett, amit én sose szoktam.
Nem értem mit kínszenvedett basszus, tudom milyen a fogyókúra, de amit ő művelt annak semmi köze hozzá. Nem csoda ha begorombult a koffeinmegvonástól.
litta
Írogat
 
Hsz: 141
Csatlakozott: 2004. okt. 31., vas. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Norci » 2005. nov. 18., pén. 16:19

a koffeinről jut eszembe: tegnap vettem gabonakávét, ami koffeinmentes, viszont eszméletlen jó íze van, akár a kávénak :-) rizstejjel nagyon finom!!!
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: tigristomi » 2005. nov. 18., pén. 21:38

flower írta:http://csaladinet.hu/index.php?module=news&target=article&type=mindenkinek&category=30&id=390
olvassátok el ennek primitív hülye picsának ( :oops: ) az írását, ha nincs jobb dolgotok.


Olvastam.
Ezt irja:
"Este megkapom életem egyik legszebb bókját.

Azt mondja az én drágám, hogy még sosem volt ilyen selymes a bőröm, csillogó a hajam, és szexi a nevetésem… J"

Hahaha. A kis buta. Ha valtozott rajt vmi is, akkor az az elozo 1 hettol volt, nem az esti vacsoratol ..... Szoval, ezt elcseszte.....

Egyebkent en is talalkoztam mar olyannal, aki azt mondja, hogy neki mindennap kell egy kis hus. Ertetlenul nezek ra. Mondjuk arra is, akik - szinte, mindenki - mennek kavezni. Nem birnam meginni. Sose ittam, csak kiskoromban, neha, sok sok tejporral. Akkor meg froccsot is ittam neha a vacsorahoz, szodaval. Most nincs szodas uvegem se .... A buborekos hiper szuper egeszseges asvanyvizet se tudom meginni.
Persze van akinek az alkohol hianyzik, sokan ugye meg mennek dohanyozni, felorankent.
Az emberek kulonbozoek. Csak ezt epp sok hust is evo nem tudja felfogni, aki azt hiszi, hogy egy vegetarianus kinozza magat.
Tenyleg, a dohanyosok is azt hiszik, hogy aki nem dohanyzik, az kinozza magat, csak mert egeszseges akar lenni?????

Ostoba mindegyik .....
Azzal egyutt, hogy engem nem zavar, ha valaki hust eszik. Akikkel ebedelek, mind esznek hust, van aki disznot vag a jovo heten kozuluk, kacsat tart, es eszik, kiskacsakat. Es? Nem zavar.
Csak azokra nezek furan, akik ostobak, es azt hiszik, hogy kell a hus, es, hogy aki vega, az divatbol az. Meg, hogy az erohoz kell a hus ....
Mondjuk ez akkor nevetseges, amikor olyan mondja, aki 2km-ert nem tud lefutni, meg 20 fekvotamasztol mar izom lazza lenne, ha csinalna ......

A cikk irojarol csak az jut eszembe, hogy ugy latszik, kell egy belso inditatas a vegasaghoz, anelkul folosleges csinalni. Egyebkent szep volt a probalkozas Moonladytol, minden elismeresem az ove, en nem latok semmi borzasztot a cikkeben. Ha massal lenne, lehet, hogy jo darabig ellenne hus nelkul. A parja viszont lehet, hogy szemellenzos, szerintem.

Egyebkent belolem teljesen mas erzest valt ki amikor figyelmetlensegbol elmegyek a husos pult mellett. Eleg visszataszito. Mondjuk a legfortelmesebb az volt, amikor 1-2 -szer tevedesbol vegigmentem a kutya-macska tapszer sorok kozott.

T.
Avatar
tigristomi
Írogat
 
Hsz: 88
Csatlakozott: 2005. márc. 20., vas. 1:00

HozzászólásSzerző: flower » 2005. nov. 18., pén. 22:15

Hát ott írtó büdös van tényleg!!
Amúgy egytértek. Engem sem zavar, ha más hús teszik, csak nekem ne kelljen.
Avatar
flower
Grafomán
 
Hsz: 786
Csatlakozott: 2004. okt. 4., hétf. 0:00

HozzászólásSzerző: zsolidodd » 2005. nov. 19., szomb. 1:15

Engem kicsit zavar a szga (főleg a májé), de sztem ezt ugyanúgy tolerálni kell, mint azt hogy én pl tofut eszem. De ez szinte mindennel így van. Mondjuk a cigit amióta leszoktam, én is nehezen tolerálom.
"Mennyit adott a hit, mennyit vett el a vallás
Mekkora bűn ölni, fegyvereken van az áldás"
Avatar
zsolidodd
Írogat
 
Hsz: 155
Csatlakozott: 2005. jan. 13., csüt. 1:00
Tartózkodási hely: itt

HozzászólásSzerző: flower » 2005. nov. 19., szomb. 10:30

Na a cigi az más tényleg!
Avatar
flower
Grafomán
 
Hsz: 786
Csatlakozott: 2004. okt. 4., hétf. 0:00

ElőzőKövetkező

Vissza: Vegán

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég

cron