média

m

HozzászólásSzerző: nawesh » 2005. máj. 14., szomb. 17:54

Hallottátok :?: :!:

a csao Darwin nevezetű szörnyületben csütörtökön a böllérek és a vegetáriusok szerepelnek :?
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged


HozzászólásSzerző: flower » 2005. máj. 15., vas. 19:34

Na, ez érdekes lesz. Egyébként miről szól kb az a műsor? Mert én még nem láttam.
Avatar
flower
Grafomán
 
Hsz: 786
Csatlakozott: 2004. okt. 4., hétf. 0:00

HozzászólásSzerző: Norci » 2005. máj. 15., vas. 22:00

hát szerintem túl sok jót nem várhatunk... én is csak belekuksiztam egy-két adásba, túl sok üzenete nincs. igazából azt is mondhatnám, hogy teljesen mindegy, ki a két "megmérkőző" fél, már ha nem lennénk épp érintettek :? ahogy így visszagondolok, nem sok megnyilvánulási lehetősége van a két oldalnak, mert csak versengéses feladatokat láttam eddig benne: éneklés, tánc, műveltségi kérdések, stb. de azért a már említett birkanép szempontjából fontos a kimenetele, mert pont az ilyen műsorok miatt alakul ki hibás kép bennük adott témáról: ahol érdemi tájékozódás, információcsere nem történik, csak buta benyomásokat kapnak, sztereotípiákat erősítenek... brrrr :x

mindenesetre megnézem, kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle! egyébként a múltkor elterjedt a pletyka, hogy a feleségek és szeretők versenyéből nem engedték meg győztesen kikerülni a szeretőket, mert hát az milyen lett volna...
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: Jablko » 2005. máj. 15., vas. 22:46

Azt hiszem, döntetlen lesz az eredmény, ha jól informáltak az index.hu-ról, mert onnan ketten is benne lesznek a műsorban.
Avatar
Jablko
Törzsvendég
 
Hsz: 222
Csatlakozott: 2005. márc. 9., szer. 1:00

HozzászólásSzerző: flower » 2005. máj. 16., hétf. 11:11

Persze, már előre megvan beszélve.
Egyetértek, Norci.
Avatar
flower
Grafomán
 
Hsz: 786
Csatlakozott: 2004. okt. 4., hétf. 0:00

HozzászólásSzerző: Jablko » 2005. máj. 16., hétf. 11:56

Nem biztos. Csak az műsort már rég felvették. :) Csak most kerül adásba :)
Avatar
Jablko
Törzsvendég
 
Hsz: 222
Csatlakozott: 2005. márc. 9., szer. 1:00

HozzászólásSzerző: nawesh » 2005. máj. 16., hétf. 13:06

nos, én is kíváncsi vagyok, mi zúdul a vegákra :?
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: nawesh » 2005. máj. 20., pén. 6:40

elkezdtem nézni, majd lefeküdtem aludni.

ha lesz egy kis időm, kiírom magamból a dühömet :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: zsolidodd » 2005. máj. 20., pén. 8:41

Minek idegeled magadat ilyenekkel??

Mást vártál egy kommersz, semmitmondó csatorna, hasonló (ha nem rosszabb) műsorától?

Teli volt buta emberekkel és sztereotípiákkal, és (amit én a legjobban utálok) következetlen emberekkel: eszem húst, de ha látszik, hogy ez a lába, akkor nem... Az ilyen embert jobban utálom mindennél :evil:

Drága, önértékelési problémákkal és kissebbségi komplexusokkal küszködő Norbink, pedig ismét nagy megfejtő volt: az életbenmaradásért ölni nem gyilkosság..... Szerintem ő sem lenne képes levágni, pl 1 aranyos pici nyulat.....

(Banyek a végére még én lettem ideges :? :twisted: :wink: )
"Mennyit adott a hit, mennyit vett el a vallás
Mekkora bűn ölni, fegyvereken van az áldás"
Avatar
zsolidodd
Írogat
 
Hsz: 155
Csatlakozott: 2005. jan. 13., csüt. 1:00
Tartózkodási hely: itt

HozzászólásSzerző: Jablko » 2005. máj. 20., pén. 8:56

MIért lettetek idegesek?

Én csak pár percig néztem a műsort, de pl. nagyon tetszett, hogy a két tábor között szemmel látható volt a különbség. A böllérek 90%-a iszonyúan DAGADT volt (az én mércémmel mérve), míg a másik táborban szinte csak ideálisan vékony és helyes srácok voltak. :) :roll: :wink:

Egyébként régen (13-14) évesen én is úgy voltam a húsevéssel, mint az egyik zsűri: csak akkor bírtam megenni, ha nem hasonlított az állatra.
Ahhoz, hogy vegánná váljak, kellett egy csomó könyv, amely bemutatta (tudományosan), hogy a húst (és a többi állati eredetű dolog) nemhogy nem szükséges, de egyenesen KÁROS. Ez egy folyamat és mindenkinek más a tempója. Biztosra veszem, ha az orvosok elkezdenék hirdetni, hogy egészségtelen a hús, tej, tojás, akkor hamar változnának a dolgot.
Én Norbit tartom felháborítónak, mert a megkreált UPDATE rendszere egy nagy semmi/kamu, persze lehet vele fogyni mondjuk 100 kg-ról 80-ra, de attól az ember még nem lesz sem egészséges, sem szép (karcsú).

Szóval csak semmi idegeskedés! Szerintem sok nézőnek feltűnhetett, hogy a vegák nincsenek annyira felfújva és elhízva, mint a 35-40 fölötti böllér korosztály.

Legyen szép hétvégétek!
Avatar
Jablko
Törzsvendég
 
Hsz: 222
Csatlakozott: 2005. márc. 9., szer. 1:00

HozzászólásSzerző: Norci » 2005. máj. 20., pén. 9:31

hát, bár én csak a második részét tudtam megnézni, de szerintem:

joggal lehetünk büszkék vegi társainkra, mert mind erkölcsi, mind pontszámbeli győzelmet arattak a böllérek fölött! és ezt mindenki elismerte, főleg a dobálózásos idióta feladatnál, még az ellen is felállva tapsolt vegi társunknak!!!

egyébként csomó napfényes emberke volt a vegik között, a hátsó két sor legalábbis bizti ők voltak! :-)

hajrá napfényesek!!! :D
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: flower » 2005. máj. 20., pén. 9:49

Én egy percet sem láttam a műsorból,mert akkor van a fábri és azt kellett nézni, pontosabban én 10 percet nézem az elejéből. Pedig azért kíváncsi lettem volna a vegikre... amúgyis rritkán nézek tv-t, pont az ilyenek miatt. Láttam pár műsorreklámot(műsorelőzetest) tegnap, hát röhögtem,annyira nevetséges volt. :lol:
Avatar
flower
Grafomán
 
Hsz: 786
Csatlakozott: 2004. okt. 4., hétf. 0:00

HozzászólásSzerző: tami » 2005. máj. 20., pén. 11:01

Néhány észrevétel a műsorral kapcsolatban:
- Nagyon buta a műsor struktúrája (még így is nehéz volt végignézni, hogy érintett az ember)
- A vegetarianizmus egészségre gyakorolt pozitív hatását senki nem vonta kétségbe (csak a Norbi).
- az egész műsorba a vegák agreszivitás ellenessége és állatszeretete a böllérek 'keménységével' állt szemben, ami lejött szerintem a nézőknek.
- igaszságtalan volt a vűsor, mivel a vegiknek a húsimádókkal kellett volna csatázni, nem a böllérekkel (iQ kérdésben a vegyes összetételű vegiknek nehezebb doguk lett volna a szintén vegyes húsimádókkal).
- az egyik jellemzés, amit a vegikről adtak: sokat foglalkoznak magukkal. Ez elgondolkoztató, és megszívlelendő (néha van benne igazság, ha magamra gondolok). Igaz, hogy a húsevő meg semmivel sem foglalkozik. :wink:
Bocs az általánosításért.
Avatar
tami
Grafomán
 
Hsz: 666
Csatlakozott: 2004. aug. 23., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: flower » 2005. máj. 20., pén. 15:33

Hát ki mással is foglalkoznék,ha nem magammal? Az első én vagyok. ELőször magunkat kell szeretni,aztán ez a szeretet túláradó lesz egy idő után és megérint másokat. És akkor másoknak is tudunk adni.
Avatar
flower
Grafomán
 
Hsz: 786
Csatlakozott: 2004. okt. 4., hétf. 0:00

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2006. jan. 11., szer. 11:22

Az egyik tvcsatornán tegnapelőtt arról számoltak be, hogy kísérleti állatokat két csoportba osztottak. Egyikük vizet, másikuk alkoholmentesített bort kaptak. Az eredmények szerint a rezveratol hatására kevesebb szívbetegség fordult elő... A riporternő - aki pár hete próbálta megerősíteni a népeket egy másik riportjával, miszerint a pacal, a zúza és a kakastökepörkölt igenis jó az egészségre - azt a következtetést vonta le, hogy a kismértékű, jó minőségű borfogyasztás jobb, mint a víz.

Na de kérem. Vaknak és süketnek tetszik lenni? Alkoholmentes borról volt szó a kísérletben! Vagyis szőlőléről. Amit gyermekek, felnőttek egyaránt ihatnak, sőt igyanak minél inkább. A magyar borok nem alkoholmentesek! Akkor mért ajánlja? Félre tetszik vezetni az embereket? Ejnye-bejnye...
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

Következő

Vissza: Programok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég

cron