Sziasztok!

Üdvözlünk a veg.hu-n.

Sziasztok!

HozzászólásSzerző: sharifa » 2013. máj. 30., csüt. 21:37

Nagyon örülök, hogy ma rátaláltam erre az oldalra :)) 5 évvel ezelőtt hallottam először a nyerskosztról, külföldön egy magazinban olvastam róla. Sajnos félretettem, mekkora hülyeség felkiáltással. Nemrégiben megint el kezdett foglalkoztatni a téma, de sajnos nincs elég akaraterőm. Főleg külföldi weboldalakat olvastam, nemrég szereztem meg Douglas Grahamtől a 80-10-10 diet könyvet angolul. Nagyon egyedül éreztem magam egészen eddig, mert nem tudtam, hogy vannak magyarok, akik ismerik ezt a könyvet, és akikkel meg lehetne beszélni a dolgokat. Amikor a környezetemben kérdezgettem az embereket a nyerskoszttal kapcsolatos véleményükről, hát, inkább nem írnám le, milyen reakciókkal találkoztam.
Betegségem nincs, de túlsúlyom igen, és sajnos, nincs nagyon önuralmam. Azért örülök annak, hogy vannak magyar fórumozók, mert a külföldiek majdnem mind olyan zöldségekről, gyümölcsökről írnak, amivel itt vagy nem találkozom vagy nagyon drágák, és arra vagyok kíváncsi, a magyarok hogyan oldják meg ezt az étkezést télen pl. Remélem, vannak találkozók is.
sharifa
 
Hsz: 2
Csatlakozott: 2013. máj. 30., csüt. 21:25


Vissza: Tagok bemutatkozása

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron