Hízni szeretnék

HozzászólásSzerző: ntkv24 » 2008. nov. 4., kedd 10:35

Szia Norci!

szerintem is lehet valami a lelki háttérben is! nálam is igaz ez, ha mélyebben belegondolok, biztos, hogy ez is közrejátszott a fogyásomban. most, hogy fel akarok szedni magamra, próbálom lelkileg is rendbe hozni magamat, más kérdés, hogy még egyenlőre sikertelenül:) de az akarat megvan és ez is számít azért valamennyit. körvonalazódik egyébként, hogy milyen irányba fogok elmozdulni, de még nem tiszta a kép.
na nem akarok rébuszokban beszélni, a lényeg, hogy igazad van és tényleg meg kell vizsgálni a lelki hátteret is!
Avatar
ntkv24
Néha írogat
 
Hsz: 20
Csatlakozott: 2008. aug. 28., csüt. 0:00


HozzászólásSzerző: Norci » 2008. nov. 4., kedd 14:25

Szia,
köszi a reakciót. Én abban hiszek, hogy minden betegséget fizikai és lelki szinten kell gyógyítani, mert egyik a másik nélkül nem hoz tartós változást. Rengeteg könyv van a témában, én otthon hirtelen dahlke-t néztem meg, de abban nem volt benne a hízás-fogyás témája.

üdv,

N
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: ntkv24 » 2008. nov. 4., kedd 17:10

elég akár abba is belegondolni, hogy ha megbetegszel, akkor rosszabb lesz a hangulatod, vagy fordítva, ha hosszabb távon mondjuk depressziós vagy, akkor az előbb-utóbb valóban jelentkezni fog valamilyen fizikai betegség formájában is. jó lenne, ha ilyen szinten gondolkoznának a háziorvosaink/orvosaink;) plusz pl. keleti gyógymódok alkalmazása a "hagyományos" orvosi praktikák mellet (vagy inkább helyett):)
Avatar
ntkv24
Néha írogat
 
Hsz: 20
Csatlakozott: 2008. aug. 28., csüt. 0:00

HozzászólásSzerző: raspberry » 2008. nov. 5., szer. 20:49

szerintem is összefügg...
de ha már csak az evést nézem....
az éhségérzet képes elvenni a motivációimat..
ha éhes vagyok rossz kedvem lesz..ha jóllakott akkor kevés esély van rá(kiv valós gondok..de az csak ritkán)....

:lol:
raspberry
Néha írogat
 
Hsz: 21
Csatlakozott: 2008. jún. 9., hétf. 0:00

HozzászólásSzerző: ChaserHUN » 2008. nov. 5., szer. 20:58

én 181cm és 56kg vagyok, de egészséges vagyok és ez a lényeg, de amikor mindenevő voltam akkor sem voltam több, bár én is híznék szívesen kicsit de ami nem megy azt nem kell erőltetni :lol:
Avatar
ChaserHUN
Grafomán
 
Hsz: 1083
Csatlakozott: 2008. jún. 6., pén. 0:00

HozzászólásSzerző: DKNY » 2010. feb. 28., vas. 23:03

Sziasztok
Nekem is hasonló gondjaim vannak. Egy 15 napos léböjtkúra után 58 -ról 48 kilóra fogytam.Most próbáltam a nyers kaját, de azzal 46 kilóra fogytam. Szeretnék egészségesen hízni. Úgy látom Gábor sokat tud a dologról. Tudnál nekem segíteni? Köszönöm. (33 éves vagyok, 160cm)
Avatar
DKNY
 
Hsz: 4
Csatlakozott: 2010. feb. 28., vas. 1:00

HozzászólásSzerző: ntkv24 » 2010. márc. 3., szer. 14:09

Szia!

Bár nem értek hozzá, de ekkora fogyás 15 nap alatt nem hinném, hogy egészséges :( Nem kell szélsőségesnek lenni, az nem sokszor vezet jó eredményre. Inkább csak szerényen és erényesen.
Remélem sikerül visszaszedned és többet nem csinálsz ilyen drasztikus dolgot!
Avatar
ntkv24
Néha írogat
 
Hsz: 20
Csatlakozott: 2008. aug. 28., csüt. 0:00

Előző

Vissza: Diéta, fogyókúra, hízókúra

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron