Vega anyukák tapasztalat cserélő helye

Családi reakciók, vegetáriánus párválasztás, anyaság, babázás, gyermeknevelés

Vega anyukák tapasztalat cserélő helye

HozzászólásSzerző: Gitta » 2009. máj. 20., szer. 12:44

Arra gondoltam, hogy jó lenne egy hely, ahol mi anyukák, háziasszonyok megoszthatnánk egymással a konyhával és a gyermekneveléssel kapcsolatos tapasztalatainkat.
Pl: Hol lehet sárga lenmagot kapni, és egyáltalán mire jó, ki mire használja? Hogyan lehet tojáspótlásra használni? (konkrét receptek) A sokféle köles közül melyiket érdemes megvenni, melyik miért jó? A különböző receptekben szereplő különleges hozzávalókat hol lehet beszerezni, esetleg mivel lehet pótolni?
Hogyan szoktassuk a gyerekeinket az egészséges étkek fogyasztására, kinek milyen ötlete van? Kinek mi sikerült már, esetleg mások is kipróbálhatják.
Ha valakinek van otthon kenyérsütő gépe vagy malma, honnan szerzi be a magokat, hol érdemes keresni jó minőségű alapanyagokat?
Otthoni búzafű termesztéshez is információkat várok, ha vannak. Esetleg mások is kedvet kaphatnak.

Most csak ennyi a kérdésem, de később biztos lesz még több is, és gondolom nektek is.
Avatar
Gitta
Írogat
 
Hsz: 75
Csatlakozott: 2008. feb. 11., hétf. 1:00


HozzászólásSzerző: Boldogsag » 2009. máj. 20., szer. 13:21

Boldogságot!

Super ötlet, bár én nem vagyok anyuka :D
Avatar
Boldogsag
Grafomán
 
Hsz: 1064
Csatlakozott: 2005. ápr. 21., csüt. 0:00

HozzászólásSzerző: giyandeva » 2009. máj. 20., szer. 15:51

Egy vegán apuka válasza:

tojás helyettesítés:
-1 ek darált lenmag kis vízben áztatva nyákot képez mely 1 tojásnak felel meg, jó kötőanyag lesz belőle.
-tojást lehet helyettesíteni azzal is, ha különböző fajta liszteket használunk egyszerre: pl. búzaliszt+zabliszt ;
-tojás helyettesíthető süteményekben ha TOFU-t turmixolunk kis vízzel és ezt keverjük a tésztához
-keményítőt adva a tésztához szintén helyettesíthetjük a tojást
-Tésztákban fontos lazító anyag a szódabikarbóna, ami szintén fontos, különben tömör lesz, ha nem fogyasztunk tojást
-különböző növényi tejekkel is javíthatunk a tészta állagán (szója, rizs, zabtejet adva a tésztához)
-természetes térfogat növelő még az aszkorbin sav (C vitamin)
(-lakto vegetáriusok tejjel, yoghurttal, kefírrel is helyettesíthetik a tojást)


gabonák:
-A mi családunk sokféle gabonát használ igyekszünk kerülni a "csak kenyér" formát, lévén szerintem a gabona minél természetesebb és feldolgozatlanabb formában jobb fogyasztani:
-hajdina: ebből a nem pörköltet vesszük (ennek világosabb a színe); jobb az íze is, ráadásul könnyen csíráztatható is!
-köles: ebből még csak hántoltat láttam a boltban, nagyon szeretjük; esetleg lehet kapni valahol kapni hántolatlant? Az jobb?
-kevéssé ismert a gersli, magyarul az árpa; A családunk ezt is szereti
-a barna rizs a gabonák királya a makrobiotika szerint, minden estre szerintem kurkumás vízben megfőzve tört koriander maggal mennyei!
-szintén kevéssé használt mostanság a kukoricadara, melyből remek puliszka főzhető édesen vagy sósan!
-zab: szintén méltatlanul mellőzött gabona, főzve is nagyon jó, de leginkább zabpehelyként ismert kitűnő kását lehet belőle készíteni, hőkezelés nélkül is készíthető ha növényi tejben beáztatjuk
-rozs: a mi családunk főként lisztként használja, nagyon jó a legkülönbözőbb tésztákban


Beszerzés:
-érdekes, hogy mi már a piacon kimérve veszünk szinte minden reform élelmiszert, de a legtöbb biobolt is bőséges kínálattal rendelkezik szerintem. A legkülönlegesebb összetevőkért pedig érdemes szakboltokba menni (ez csak főleg Bp.en van) ilyen pl. az ÁZSIA BT.

Ha valakinek van még ötlete gondolata én is szívesen várom.

Gábor
Avatar
giyandeva
Grafomán
 
Hsz: 790
Csatlakozott: 2006. feb. 7., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásSzerző: Gitta » 2009. jún. 7., vas. 14:07

Köszi Gábor a jó tippeket.
Én most anyukák véleményét és ötleteit kérem azzal kapcsolatban, hogyan tudnám a gyerekek számára minél kívánatosabbá tenni az egészséges ételeket! Amíg egészen picik voltak, teljesen természetes volt, hogy azt itták, amit a cumisüvegbe töltöttem, nyers cékla és répalét, ették a zöldségeket, gyümölcsöket. Amióta közösségbe járnak, és egész nap nem az én főztömet eszik, megváltozott az ízlésük, és nagyon nehezen tudom rávenni őket arra, hogy az egyszerű, egészséges, általam készített fogásokat egyék.

Egy tipp eszembe jutott most, a levesekkel kapcsolatban. Persze, hogy minden zöldséget kipiszkálnak, és kidekorálják vele a tányér szélét... és csak a levét eszik meg. Éppen ezért a zöldség leveseket (ez főleg a karfiol levesnél működik) úgy sűrítem, hogy a levesből kiveszek egy kevés zöldséget, összeturmixolom, és visszaöntöm a levesbe. Ez a rendes, és a krémleves közötti állag lesz, ugyanúgy a levét eszik csak meg, de a levével együtt így esznek egy kevés zöldséget is... És persze nem lisztet.

A másik ötlet a házilag készített fagyi lenne, de ezen még dolgozom...
Avatar
Gitta
Írogat
 
Hsz: 75
Csatlakozott: 2008. feb. 11., hétf. 1:00

HozzászólásSzerző: Boldogsag » 2009. jún. 7., vas. 15:58

Ne dolgozz a fagyin, hanem egyed! :D
Mi már vagy 30 éve ezt tesszük! :D
Avatar
Boldogsag
Grafomán
 
Hsz: 1064
Csatlakozott: 2005. ápr. 21., csüt. 0:00

HozzászólásSzerző: giyandeva » 2009. jún. 8., hétf. 7:43

Bevallom őszintén én már most is aggódom picit, mert a nagyszülők már most azzal "viccelődnek" hogy majd jól megtömik a kis kölköt zsíros kenyérrel, meg rántott hússal. (és valószínűleg édességgel)

Arról nem is beszélve, hogy fogalmam sincs, hogyan állítsam le már most a nagyszülőket a csokoládé és sütemény dömpingről! A szüleim pl. a szombaton "kedvességből" idepakoltak fél nagy tepsi! kapros túrós lepényt; a ráadás vasárnap jött egy ribizlis pudingos verzió is... Ez is "kedvességből"
Anyósom szintén a család csokidílere... őt se lehet leállítani.

Természetesen milliószor elmondtuk NEM kérünk sütemény ekkora mennyiségben! (az más hogy havonta 1-2 kockát jóízűen elfogyasztunk)

Mintha az lenne a hátsó "gondolat", wazze mi betegek vagyunk, nektek se legyen jobb, érzelmileg kizsaroljuk, hogy elfogadjátok.
(különben jön a sértődöttség, hogy ők csak jót akartak)

ui. természetesen képtelenség ennyi sütit megenni, így vagy a kukában landol ha ránk romlik :(, de hacsak lehet elajándékozzuk a hajléktalanoknak.

Megoldás?
Avatar
giyandeva
Grafomán
 
Hsz: 790
Csatlakozott: 2006. feb. 7., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásSzerző: Gitta » 2009. jún. 8., hétf. 8:29

Boldogság, a bolti, cukrász fagyit nem szívesen adom a gyerekeknek, mert nem tudom mi van benne (illetve csak sejtem...), a házi készítésű, csak gyümölcsökből álló fagyimat eddig meg még nem ették meg, pedig szerintem finom volt. Ezért dolgozom azon, hogy számomra elfogadható minőségű, számukra pedig ehető legyen.

Gábor, ez a kérdés nagyon nehéz. Le kell velük ülni megbeszélni, és ha ez nem segít, marad a kuka.
Ugyanezt átéltem, titokban anyukám tömte a kislányomat oldalassal, virslivel, ha már otthon nem kap szegény gyerek, akkor legalább nála egyen "rendes" ételt. És ha szóltam érte, sértődés volt.

Nem tudom, mit lehet tenni, sokat kell velük beszélni.
Avatar
Gitta
Írogat
 
Hsz: 75
Csatlakozott: 2008. feb. 11., hétf. 1:00

HozzászólásSzerző: giyandeva » 2009. jún. 8., hétf. 8:35

Szia Gitta!

Fogós kérdés harcolni a köz értékrendjével. Látom, hogy már óvodában a csoki, chips, kóla, túrórudi, keksz, hamburger az a mérték. A közétkeztetésről jobb nem beszélni annyira pocsék minőség.

Azt gondolom, hogy sokat nem tudunk tenni. Hisz végül úgyis mi leszünk a gonosz szülő, maximum alternatívákat nyújthatunk, ezekre gondolok:
-pozitív minta mutatása otthon: az ételek együtt elkészítése, szülőként is mutassunk jó példát a sok zöldség és gyümölcs evéssel.
-azt gondolom az is sokat jelenthet ha mindig nagyjából együtt étkezik a család
-a gyermeket bevonhatjuk, hogy mit főzzünk/készítsünk. (milyen alapanyagokból) Ha őt is bevonjuk az otthoni ételkészítésbe másképp fog rá tekinteni szerintem.
- a másik gondolatom, hogy az étkezésről, más dologra helyezzük a boldogság megélést: közös együttlét, sport ilyenek! Ne az étel legyen a boldogság forrás. Ezzel is lehet csökkenteni szerintem az édesség függést.
- az édességekre legyen alternatíva és mérték: pl. hetente 1x együnk, együtt a család; pl. a család feltör 1 tábla csokoládét és azt osztjuk szét; vagy hetente 1x sütünk közösen valamilyen sütit amit a gyermek kedvel és azt is közösen esszük meg.
- a lényeg ne a tiltás legyen, hanem hogy terelgessük a folyamatot.

Azt gondolom főleg ezt lehet tenni kis korban, később pedig egyre többet kell mesélni az ételekről, a hatásairól, amikor már megérti a gyermek. természetesen helyette nem élhetjük az életét, de megtámogathatjuk a folyamatot. Az is lehet hogy tapasztalnia kell..... hogy megbetegszik és utána látja be hogy mennyire fontos a táplálkozásra odafigyelni.

Üdv., Gábor


Gitta írta:Köszi Gábor a jó tippeket.
Én most anyukák véleményét és ötleteit kérem azzal kapcsolatban, hogyan tudnám a gyerekek számára minél kívánatosabbá tenni az egészséges ételeket! Amíg egészen picik voltak, teljesen természetes volt, hogy azt itták, amit a cumisüvegbe töltöttem, nyers cékla és répalét, ették a zöldségeket, gyümölcsöket. Amióta közösségbe járnak, és egész nap nem az én főztömet eszik, megváltozott az ízlésük, és nagyon nehezen tudom rávenni őket arra, hogy az egyszerű, egészséges, általam készített fogásokat egyék.
Avatar
giyandeva
Grafomán
 
Hsz: 790
Csatlakozott: 2006. feb. 7., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

házi fagyi

HozzászólásSzerző: siccike » 2009. jún. 8., hétf. 9:45

Gitta!
Nem tudom, éppen nyers fagyira gondoltál-e, vagy jöhet más is, mindenesetre nálunk tegnap készült egy kókusztejes eperfagyi, ami az első igazán nagyon finom kanalas, tejmentes fagyink lett, nem győztük enni, kivétel nélkül mindenki a családban!:) Hamarosan flerakom a blogomra is!:) Meg ezt a a fórumot is reklámozom mindneképpen, jó ötlet! :)
Avatar
siccike
 
Hsz: 3
Csatlakozott: 2008. jan. 26., szomb. 1:00

HozzászólásSzerző: Gitta » 2009. jún. 8., hétf. 10:56

Nem nyers, hanem ehető, vegán fagyira gondoltam!
Siccike, előre is köszönöm, meg fogom nézni, és ki fogom próbálni.
Csak még ilyen fagyi készítő eszközt kellene beszerezni, állítólag most a LIDL-ben akciósan lehet kapni.
Avatar
Gitta
Írogat
 
Hsz: 75
Csatlakozott: 2008. feb. 11., hétf. 1:00

HozzászólásSzerző: Gitta » 2009. jún. 8., hétf. 11:10

Gábor, nagyon tetszik, amiket írtál. És teljesen igazad van, az együtt készített ételt sokkal szívesebben megeszik. Nálunk a mézeskalács volt ilyen, együtt gyúrtuk, a gyerekek szúrták ki belőle a különböző figurákat, és kedvencük is lett.
Nóra is azóta eszi annyira a gyümölcsöket, amióta egyszer a barátnőivel együtt vágtuk, aprítottuk, válogattuk a hozzávalókat, és készítettünk egy hatalmas tál gyümölcssalátát.

Ha közösségbe kerül a gyerek, már nagyon nehéz. Az oviban nálunk a torna után savanyú cukorkát kapnak a gyerekek. A szekrényben pedig mindig ott a csokis keksz, és ha jók a gyerekek, szoktak kapni ebéd után, vagy ha nem izlik nekik az uzsonna akkor uzsi helyett. A gyerekzsúrok... hagyjuk.

Nálunk Katának volt a legjobb étvágya, mindent megevett, levest, főzeléket, zöldségekkel mindent! Bekerült az oviba, azóta válogatós, szinte semmit nem eszik, amit én adok neki. Csak a fehér rizs, sült krumpli, rántott hús, pont olyan ételek, ami otthon nincs.

Aztán az iskolában miket visznek magukkal otthonról a gyerekek! Kekszet, Nagyon észnél kell lenni a szülőnek... szerencsém van Nóra lányommal, ő legszívesebben gyümölcsöt két uzsira, vagy visz be krékert, vagy olyan szendvicset kér, amiben tök mindegy mit teszek, csak legyen benne paprika meg lilahagyma! Neki már van esze, és bár szereti (szeretné) a cukros üdítőket, tudja, hogy ezek mennyire nem jók, és ezért nem is kéri, nem is issza.
Avatar
Gitta
Írogat
 
Hsz: 75
Csatlakozott: 2008. feb. 11., hétf. 1:00

HozzászólásSzerző: vegancat » 2009. jún. 10., szer. 14:59

Sziasztok! Én ugyan nem vagyok anyuka, de szinte gyerek fejjel, 16 évesen lettem lakto-vegetáriánus és 9 év után, már felnőtt fejjel lettem teljesen vegán egy évvel ezelőtt. Közben pedig félállapotokat éltem meg, mert tejet már nem ittam, de a sajtok azért csúsztak...

A nagypapa kedvence voltam, ezért nálunk is ment a tuszkolás, hogy ez csak a leves... kicsi hús van csak benne, csak 1 tojást raktam bele, egyszer kibírod, hogy tejjel iszod a kávét... gondolom ismeritek ezeket.
Anyukám ugyan mögöttem állt, de a világ ellenem volt. Egy darabig lelkiismeret furdalásom volt, amikor a család és a barátok sajnálkozó képét láttam, de egyszer megmakacsoltam magam és onnantól nem engedtem nekik. Nekem bejött. Csak egyszer kellett azt mondanom a papának, hogy nem eszem meg a sütit,mert én nem eszem ezt meg azt. A szívem szakadt,de az övé jobban és utána vett egy szakácskönyvet,azóta abból főz nekem. Ha megyek vendégségbe, előre szólok, hogy nem kell rám készülni, ha van zöldség én rendben leszek. Van aki megérti, van aki nem de másodszorra soha nincsen gond.

Régebben volt, hogy engedtem valahol. Aztán rájöttem, hogy nem szabad, mert akkor megzavarodnak és soha nem lesz ott "ehető kaja" számomra. Nem mondom én is és szerintem ti is "végig éheztünk" már egy-két eseményt, de bumm.... Szerintem érdemes kitartani. Főleg azért, mert amikor én vagyok a vendéglátó elolvadok a tekintetektől, amikor konstatálják, hogy jééééé ez is meg az is mennyire finom és, hogy nem is gondolták volna, hogy egy sütemény megáll a lábán állati cuccok nélkül is és már kérik is el a receptjeimet. Be kell vezetni másokat ebbe a világba, akár az együtt-főzéssel akár a kóstoltatással, mert akkor elfogadják. A kicsi unokahúgom csak nálam eszik salátát meg zöldségeket, mert én is azt eszem vele és együtt csináljuk meg. A nővérem el sem akarta hinni...

Hát én így vagyok... és remélem nem untattam senkit :)
Avatar
vegancat
 
Hsz: 3
Csatlakozott: 2009. jún. 10., szer. 0:00

HozzászólásSzerző: Reni108 » 2009. jún. 12., pén. 6:41

Sziasztok!

Nem írnám be újra, ezért linkelem: az otthoni gabonafelhasználásról itt írtam:

http://lettudatoskonyha.blogspot.com/20 ... malom.html

A tojáshelyettesítőkről pedig itt:
http://lettudatoskonyha.blogspot.com/se ... ADt%C3%A9s

A szerkesztés minősége főleg a tojáshelyettesítőknél nem a legjobb, de közel egy éve csináltam és még akkor kezdtem a blogolást.

Vásárlás tekintetében: nem sok helyen vásárolok, inkább igyekszünk megtermeszteni, amit lehet. A fűszereket a Fűszertárban.

Én eddig teljes mértékben azt hittem, hogy nem esztek főzött-sütött ételt. Ezek szerint a családnak főztök?
Avatar
Reni108
Inkább olvas
 
Hsz: 19
Csatlakozott: 2008. feb. 19., kedd 1:00

HozzászólásSzerző: Gitta » 2009. jún. 12., pén. 9:42

Reni, köszönjük az infót!

Ezt a főzős dolgot tőlem kérdezed?
Én nem eszem főzött sütött ételeket. (a kérdést többesszámban tetted fel, mások nevében nem tudok nyilatkozni)

De én is ezen a földön élek, van három gyerekem és egy vegetáriánus férjem. A nyers étkezést próbálom magamon kipróbálni és népszerűsíteni. De azért nem rugaszkodhatom el én sem annyira a földtől, hogy ne vegyek tudomást a körülöttem élő emberekről.

Szóval: a mi családunk az átlagnál sokkal több zöldséget, gyümölcsöt eszik nyersen, de természetesen főzök is nekik. Mellette meg készítek nyers ételeket, amit vagy megesznek, vagy nem.

A célom az volt, hogy a hasonló gondolkodású "kajafelelősöket" összehozzam, hogy meg tudjuk beszélni, mi jó az asztalra, és mi nem. Röviden.

Ha valaki tud nekem hozni a potluck-ra sárga lenmagot, azt megköszönném, mert olyan nehéz beszereznem. Ahová én járok vásárolni, ott persze nincs. Csak ezért kellene a város másik végébe utaznom!
Avatar
Gitta
Írogat
 
Hsz: 75
Csatlakozott: 2008. feb. 11., hétf. 1:00

HozzászólásSzerző: Gitta » 2009. jún. 12., pén. 9:51

Vegancat, köszi, hogy leírtad.
Nem untattál :lol:

Sajnos nálunk nem ilyen megértő a rokonság. Ha jönnek hozzánk vendégségbe, mindig elvárják a húsos ételeket. Hiszen ők is készítenek nekünk vegán (és most már nyers) ételeket is, ha hozzájuk megyünk.
Avatar
Gitta
Írogat
 
Hsz: 75
Csatlakozott: 2008. feb. 11., hétf. 1:00

Következő

Vissza: Vegi család, gyerekek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron