Kit érdekel a fitnesz..?

Mozgás, fitnesz, fizikai erőnlét

Kit

HozzászólásSzerző: Padrosa » 2006. ápr. 6., csüt. 16:32

Fitnesz?
Engem érdekel..! :)
Avatar
Padrosa
Írogat
 
Hsz: 161
Csatlakozott: 2005. jún. 30., csüt. 0:00


HozzászólásSzerző: Padrosa » 2006. ápr. 6., csüt. 16:34

ha szükséged van személyi edzőre, fordulj hozzám!
Avatar
Padrosa
Írogat
 
Hsz: 161
Csatlakozott: 2005. jún. 30., csüt. 0:00

HozzászólásSzerző: pitypang » 2006. ápr. 7., pén. 7:55

Eddig nem igazán! Inkább a személyi, :) :P :lol: :) :P :lol: :wink: mint az edző, lusta vagyok! :P
Avatar
pitypang
Írogat
 
Hsz: 179
Csatlakozott: 2006. jan. 24., kedd 1:00

HozzászólásSzerző: flower » 2006. ápr. 7., pén. 10:48

és akkor fitt leszek? most ezek szerint nem vagyok fitt?? :( :cry:
fitlesz..fitnesz
Avatar
flower
Grafomán
 
Hsz: 786
Csatlakozott: 2004. okt. 4., hétf. 0:00

HozzászólásSzerző: Padrosa » 2006. ápr. 7., pén. 19:40

pitypang írta:Eddig nem igazán! Inkább a személyi, :) :P :lol: :) :P :lol: :wink: mint az edző, lusta vagyok! :P


Mondok nektek valamit...(írok)

Lustának lenni a legkönnyebb. Mit kell csinálni érte?? SEMMIt!
De, miért ne csináljunk semmit?? Akkor mi miéert vagyunk itt, miért van két kezünk, lábunk, stb? Miért?? Akkor lehetnénkm akár lelkek is, akkor tényleg nem kellene a testünket mozgatni, ténykedni vele, faragni, egészségessé tenni.
Így van ez az evéssel is. A leghülyébbek is képesek ENNI. De diétázni, válogatni, hogy mit esznek, az már más. Azt nem olyan könnyű. Az már művészet. De mondom, miért van fejünk, miért van agyunk? Hogy használjuk, használjuk, és ne csak megegyük minden gondolkodás, racionalitás nélkül azt, amit LÁTUNK. Mert azt a legkönnyebb. De mi nem azért vagyunk, hogy a gondolkodás nélküli cselekedtekkel éljük le életünk. Mert akkor mi különböztetne meg bennünket az állatoktól? Nem sok...
Avatar
Padrosa
Írogat
 
Hsz: 161
Csatlakozott: 2005. jún. 30., csüt. 0:00

HozzászólásSzerző: flower » 2006. ápr. 8., szomb. 12:57

Hé! Én nem a mozgás ellen vagyok! Én imádom használni a testem, kezem lábam. Imádok mozogni, bicajozni, görkorizni, úszni, túrázni. Régen karatéztam is 2 évig.
Csak a fitneszt nem bírom, mármint a konditeremben való gyúrást. Meg a fehérjezabáló fintnesz-fiúkat és fitnesz-cicamicákat, akiknek halvány gőzük sincs a testükről. Pláne amikor egy nő gyúr.. váá, kész vagyok attól, röhejes és kiábrándító.
De mozogjunk!! Naná!!
Avatar
flower
Grafomán
 
Hsz: 786
Csatlakozott: 2004. okt. 4., hétf. 0:00

HozzászólásSzerző: giyandeva » 2006. ápr. 8., szomb. 23:19

a fitneszben csak az a gáz, hogy hol marad a lélek? vagy rosszul tudom?

lélekfitnesz nincs? ;)
Avatar
giyandeva
Grafomán
 
Hsz: 790
Csatlakozott: 2006. feb. 7., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásSzerző: pitypang » 2006. ápr. 9., vas. 11:26

:) :) :)...........szárnycsapás a levegőben............ :) :) :)
Avatar
pitypang
Írogat
 
Hsz: 179
Csatlakozott: 2006. jan. 24., kedd 1:00

HozzászólásSzerző: Padrosa » 2006. ápr. 9., vas. 12:59

flower írta:Hé! Én nem a mozgás ellen vagyok! Én imádom használni a testem, kezem lábam. Imádok mozogni, bicajozni, görkorizni, úszni, túrázni. Régen karatéztam is 2 évig.
Csak a fitneszt nem bírom, mármint a konditeremben való gyúrást. Meg a fehérjezabáló fintnesz-fiúkat és fitnesz-cicamicákat, akiknek halvány gőzük sincs a testükről. Pláne amikor egy nő gyúr.. váá, kész vagyok attól, röhejes és kiábrándító.
De mozogjunk!! Naná!!


KARMA

Vigyázz, mit gondolsz másról, más hölgyekről, stb. mert a gondolat, miután tesz egy fordulatot a sors kerekén, visszaszáll rád.
Avatar
Padrosa
Írogat
 
Hsz: 161
Csatlakozott: 2005. jún. 30., csüt. 0:00

HozzászólásSzerző: Padrosa » 2006. ápr. 9., vas. 13:02

giyandeva írta:a fitneszben csak az a gáz, hogy hol marad a lélek? vagy rosszul tudom?

lélekfitnesz nincs? ;)


A test és a lélek kicsit más. Ápold lelked, és ápold tested.
Ha megteheted, miért ne tennéd???
Van rá lehetőúséged? Van!
Mind a lelkedre, mind a testedre igaz ez!
Avatar
Padrosa
Írogat
 
Hsz: 161
Csatlakozott: 2005. jún. 30., csüt. 0:00

HozzászólásSzerző: Padrosa » 2006. ápr. 9., vas. 13:03

Ki állítja, hogfy a kettőt nem lehet egyszerre???
Miért ne ápoljam ea lelkemet. És miért ne ápoljam a testemet. Most VAN testem. Akkor arról sem FELEDKEZEM meg.
EZ ilyen egyszerű, csak az emberek bonyolítják túl...:-)
Avatar
Padrosa
Írogat
 
Hsz: 161
Csatlakozott: 2005. jún. 30., csüt. 0:00

HozzászólásSzerző: Padrosa » 2006. ápr. 9., vas. 13:12

Flower! Tudodm mire gondolsz. Azokra az un. izomagyúakra, akikre az emberek ráragasztották ezt a jelzőt. De velük sincs semmi baj, hidd el...:-) Ők is szereplői az Életnek, mindnek megvan a maga kis helye köztünk. Ők is a rendszer elemei. Ők is Isten gyermekei. Senkit sem ítélhetünk meg. Igaz, ők esetleg még nem megvilágosodott lelkek, (gondolhatnánk ezt is) de egyszer ők is eljutnak odáig. mindenki végzi a maga dolgát. Mi lenne, ha mindenki csak meditálna? Mi lenne, ha mindenki csak szeretkezne? Minden úgy jó, ahogy van, ahogy megtörténik.
Nme kell semmit sem túlbonyolítani.
Először is, ha te a bicajozással érzed jól magad, tedd azt, aki a gyúrással, tegye azt, de a lényeg, hogy érezzük jól magunkat, együtt, egymás mellett!
Avatar
Padrosa
Írogat
 
Hsz: 161
Csatlakozott: 2005. jún. 30., csüt. 0:00

HozzászólásSzerző: Megali » 2006. ápr. 16., vas. 14:26

nem tudom mi tartozik pontosan a fitnesz (vagy fitnes? fogalomkörébe... de én annyit szólnék az előbbiekhez, hogy csatlakozom a jóleső testmozgást végzők táborához. a testedzés ne célként lebegjen előttünk, hanem mintegy eszközként szolgáljon jobb fizikai kondíciónk eléréséhez. én a jobb állóképességem érdekében mintegy heti 3-4x szoktam intenzívebb testmozgást végezni, amolyan női tornát (nem szeretem az aerobic kifejezést, mert az nekem olyan műnek hat)... dinamikusabb gyakorlatok, enyhe súlyzókkal... és energikusabbnak érzem tőle magam.
de semmi extra, egy tök átlagos ember vagyok.

aztán végzek más gyakorlatokat is, de az már nem a fitneshez tartozik.
Avatar
Megali
Néha írogat
 
Hsz: 44
Csatlakozott: 2005. jún. 19., vas. 0:00

HozzászólásSzerző: Padrosa » 2006. ápr. 17., hétf. 11:29

Éljen Megali!
Avatar
Padrosa
Írogat
 
Hsz: 161
Csatlakozott: 2005. jún. 30., csüt. 0:00

HozzászólásSzerző: flower » 2006. ápr. 17., hétf. 20:22

Padrosa írta:Flower! Tudodm mire gondolsz. Azokra az un. izomagyúakra, akikre az emberek ráragasztották ezt a jelzőt. De velük sincs semmi baj, hidd el...:-) Ők is szereplői az Életnek, mindnek megvan a maga kis helye köztünk. Ők is a rendszer elemei. Ők is Isten gyermekei. Senkit sem ítélhetünk meg. Igaz, ők esetleg még nem megvilágosodott lelkek, (gondolhatnánk ezt is) de egyszer ők is eljutnak odáig. mindenki végzi a maga dolgát. Mi lenne, ha mindenki csak meditálna? Mi lenne, ha mindenki csak szeretkezne? Minden úgy jó, ahogy van, ahogy megtörténik.
Nme kell semmit sem túlbonyolítani.
Először is, ha te a bicajozással érzed jól magad, tedd azt, aki a gyúrással, tegye azt, de a lényeg, hogy érezzük jól magunkat, együtt, egymás mellett!


egyet értek ezzel, és egyébként meg az izomagyúak igen mulatságos emberek :lol: :lol:
Avatar
flower
Grafomán
 
Hsz: 786
Csatlakozott: 2004. okt. 4., hétf. 0:00

Következő

Vissza: Sport

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron