Mit ettél ma?

Receptek, ételek, összetevők, főzés, praktikák (vegán és nyers receptek lejjebb)

HozzászólásSzerző: mandula » 2006. ápr. 25., kedd 17:05

Azért említettem a szupermarketet is, mert láttam, hogy ott akadtál biokonzervre.
Én sem szoktam ilyen helyen gyümölcsöt, zöldséget venni, mert enyhén szólva nem az igazi. Inkább piacon, zöldségesben, az általában megbízhatóbb.
Avatar
mandula
Törzsvendég
 
Hsz: 395
Csatlakozott: 2005. ápr. 1., pén. 0:00


HozzászólásSzerző: Gega23 » 2006. ápr. 25., kedd 18:05

Igen, tudom. :)

De csak azért ott (Match) akadtam a bio konzervre, mert néha bemegyek kis nasira, és a biopontos cucc mindenhol ugyanaz. ;)

Nagyon mást én sem szoktam venni ilyen szupermarketekben, csak bio cucokat vagy egészségesebb dolgokat. :)

mandula írta:Azért említettem a szupermarketet is, mert láttam, hogy ott akadtál biokonzervre.
Én sem szoktam ilyen helyen gyümölcsöt, zöldséget venni, mert enyhén szólva nem az igazi. Inkább piacon, zöldségesben, az általában megbízhatóbb.
Gega23
Grafomán
 
Hsz: 706
Csatlakozott: 2005. okt. 30., vas. 0:00

HozzászólásSzerző: giyandeva » 2006. ápr. 26., szer. 11:55

Szerintem azért lehet jó minőségű zöldséget/gyümölcsöt kapni a nagyáruházban... persze a piacot jobban preferálom.

Egyébként a legtöbb áruházlánc feltünteti az eredetét a dolognak, legalábbis a jobbak; a tavaszi szőlő persze itt és a piacon is biztos import :)

Ami véleményem szerint tuti import az a Lidl egyedül(totál az árra mennek), a többiben sok magyar termék van és sokszor szép az áru is.

Szerintem. de ez csak privát vélemény.
Avatar
giyandeva
Grafomán
 
Hsz: 790
Csatlakozott: 2006. feb. 7., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásSzerző: Boldogsag » 2006. ápr. 26., szer. 14:18

Böjt-))))))))))
Avatar
Boldogsag
Grafomán
 
Hsz: 1064
Csatlakozott: 2005. ápr. 21., csüt. 0:00

HozzászólásSzerző: Norci » 2006. jún. 25., vas. 20:36

zöldborsóleves, lecsó!!!
előbbi teljesen egyszerű, csak borsó, hagyma, fokhagyma, répa, vegamix, só, viz, kis rántás.
lecsó cukkinivel!!! szintén egyszerű, és nagyon fini, én imádom! heti egyszer "kötelező" nálam nyáron :-)
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: parika » 2006. júl. 5., szer. 2:53

hagymát megdinszteltem, hozzátettem tarkababot amit elötte beáztattam egy napra, és leöntöttem paradicsompürével. bazsalikommal, kakukkfüvel, friss magi-levéllel, petrezselyemmel füszereztem és sóval meg borssal. (konzerves babbal kb. 5 perc alatt elkészithetö étel)
majd saját fehérkenyérböl készült piritóssal ettem. hm....finom...:)

utánna saját készitésü 1 perces fagyit ettem -> vizbe citromlevet és kevés cukrot kell tenni. egy kis pohárkába beleönteni és egy fadarabot beletenni (lapos pálca) és fagyasztóba tenni. kész :)

nálunk több mint 30 fok volt ma igy nem is nagyon ettem mást...

reggeli is csak saját készitésü kenyérre kenhetö krém volt saját kenyérrel :) recept-> http://www.vegan.pytalhost.org/aufstrich/Aufstrich.htm
kép:
Kép

eddigi saját készitésü *vegán* ételeim:

1. http://wkhost.webkicks.de/pari/Kuglen.jpg ->kokuszgolyó
2. http://wkhost.webkicks.de/pari/IMG_0304.jpg ->csokissüti
3. http://wkhost.webkicks.de/pari/IMG_0207.jpg ->tökleves
4. http://wkhost.webkicks.de/pari/IMG_0193.jpg -> dióscsiga
5. http://wkhost.webkicks.de/pari/IMG_0183.jpg ->zwiebelnkuchen (hagymás "pizza")
6. http://wkhost.webkicks.de/pari/IMG_0172.jpg -> bruschetta (fehér hatalmas kenyérszelet paradicsommal, bazsalikommal és vegán sajttal )

stb stb stb....
Avatar
parika
Törzsvendég
 
Hsz: 387
Csatlakozott: 2005. márc. 17., csüt. 1:00

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2006. júl. 11., kedd 11:33

Tegnap óna-bóna szószt készítettem. Ismeritek ezt a nagy cseresznye nagyságú, sárgától a sötét bordóig szinekben előforduló, enyhén savanykás, az utak mentén vadon termő gyümölcsöt? Minden szinű kicsit más ízű.
Nem nagy élmény magozni, ezért én 1-2 percig főzöm, aztán tésztaszűrőn átpaszírozom. Tegnap vaníliás pudingporral sűrítettem (kukoricakeményítő, vanília aroma), cukrot, vaníliás cukrot és egy kis őrölt fahéjat tettem hozzá. E mellé mogyorós rizst főztem.

Megkezdődött a cukkini szezon, én még nem teltem be vele, de a családom lehet, hogy unja már :-)
Idén eddig ezeket készítettem:
párolt cukkini
cukkini krémleves kaporral, vagy zellerrel
rántott cukkini

Most először termett brokkolink, amiből került a mélyhűtőbe is, és finom brokkolis tészta is lett belőle.

Nekem mindig is hiányzott a tojásrántotta ízvilága, és állaga, most végre sikerült kotyvasztanom valamit, ami pótolja ezt (és nem tofuból van)
Éppen rántott patiszont (csillagtököt) csináltam, és egy kis darabot nyersen meghagytam. Lereszeltem, olajon megpirítottam, és a kukoricalisztes-vizes-fűszeres masszát, amiben a patiszon szeleteket forgattam, ráöntöttem. Nekem teljesen pótolta a rántotta ízét, és állagát, bár annyi fehérje nincs benne, de nem is ez volt a célom.

Majd máskor folytatom nyári tapasztalataimat, most megyek, lereszelem a hűtőben lévő maradék natur gesztenyemasszát, teszek rá egy kis óna-bóna szószt, és megeszem :wink:

További szép nyarat!

Szilvi
Szilvi
Törzsvendég
 
Hsz: 239
Csatlakozott: 2004. szept. 9., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: parika » 2006. júl. 11., kedd 15:31

Szilvi, nagyon megjött a kedvem a cukkinira :) megyek is rántani öket -> sör-liszt-morzsában :)

njam njam :) köszi az ötletet!
Avatar
parika
Törzsvendég
 
Hsz: 387
Csatlakozott: 2005. márc. 17., csüt. 1:00

HozzászólásSzerző: mandula » 2006. júl. 11., kedd 19:01

Nem ismerem az óna-bónát :( Lehet, hogy mifelénk nem is terem?
A zsenge cukkiniből nyersen salátát is szoktam csinálni, szerintem nem lehet megunni :)
Avatar
mandula
Törzsvendég
 
Hsz: 395
Csatlakozott: 2005. ápr. 1., pén. 0:00

HozzászólásSzerző: pitypang » 2006. júl. 11., kedd 19:17

"Nem ismerem az óna-bónát." Én sem. :) Errefelé vagy nem terem, vagy másképpen hívják. :)
Avatar
pitypang
Írogat
 
Hsz: 179
Csatlakozott: 2006. jan. 24., kedd 1:00

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2006. júl. 12., szer. 9:40

Én Vácon éltem kiskoromban, ott volt ilyen fa, de nem ettünk róla. Mindig a földre potyogot. Szentesi tájszólásban hívják óna-bónának, de hallottam a potyi szilva megnevezést is. A magja tényleg a szilváéhoz hasonlít, de a formája nem hosszúkás, hanem gömbölyű. Átmenet a bokor és a fa között. (nem vagyok biológus :-) )

Sokan pálinkát főznek belőle.
Szilvi
Törzsvendég
 
Hsz: 239
Csatlakozott: 2004. szept. 9., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: mandula » 2006. júl. 12., szer. 19:18

Azt hiszem, tudom már, melyik az az óna-bóna, nálunk is van, a potyi szilvához hasonló néven hallottam emlegetni :)
Avatar
mandula
Törzsvendég
 
Hsz: 395
Csatlakozott: 2005. ápr. 1., pén. 0:00

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2006. júl. 13., csüt. 6:50

Igazad van Mandula, a cukkini salátának is nagyon finom. Én is készítettem. Hirtelen nem jutott eszembe a felsorolásnál, hogy uborka hiányában kovászos cukkinit csináltunk. Nagyon finom volt.

Tegnap rakott krumplit készítettem, gombás tökpörkölttel. A különlegessége az volt, hogy nem felszeltem a főtt krumplit, hanem lereszeltem tökreszelőn. Egy réteg krumpli, egy réteg tökpörkölt, és a tetejére még egy kis reszelt krumli, amit összekevertem olajjal, és fűszerekkel.

Én a nagyon bordó potyi szilvát szeretem, annak a legkevésbé savanyú a héja. Egyébként az érett gyümölcsöt kézbevéve, ki lehet szívni a belsejét, aki nem szereti a savanyú héjat.
Szilvi
Törzsvendég
 
Hsz: 239
Csatlakozott: 2004. szept. 9., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Megali » 2006. júl. 26., szer. 15:03

cukkinit én is szoktam uborka helyett salátának. általában a kis fiatal példányokat.

(Szilvi, váci vagy? én is onnan északról származom. Vácra jártam gimibe...)
Avatar
Megali
Néha írogat
 
Hsz: 44
Csatlakozott: 2005. jún. 19., vas. 0:00

HozzászólásSzerző: pitypang » 2006. júl. 28., pén. 12:56

Piros szőlőt, sárga-narancsszínű apró ringlót, paradicsomot, 2 diót, ezután következik a lilahagymás, sárgarépás, fehérkáposzta saláta olivaolajjal, bazsalikommal és borssal, pici tengeri sóval.
És még nem kaptam gyomorrontást. :) :lol:
Avatar
pitypang
Írogat
 
Hsz: 179
Csatlakozott: 2006. jan. 24., kedd 1:00

ElőzőKövetkező

Vissza: Receptek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron