Mit ettél ma?

Receptek, ételek, összetevők, főzés, praktikák (vegán és nyers receptek lejjebb)

HozzászólásSzerző: flower » 2005. márc. 11., pén. 22:37

Nekem is bejönnek a receptjeid Jablko!
Avatar
flower
Grafomán
 
Hsz: 786
Csatlakozott: 2004. okt. 4., hétf. 0:00


HozzászólásSzerző: Jablko » 2005. márc. 12., szomb. 14:22

Kedves Nawesh!

Megérezted, hogy Almácskának is hívnak?
Vagy voltál az index fórumon is? :)

Nemrég csináltam egy kis nokedlit (tk. tönkölylisztből és tisztított vízből) apróra vágott aszalt paradicsommal (ezt "visszavizesítettem" - vagyis áztattam egy éjszakán át) és arpóra vágott friss oregánóval, olívaolajjal leöntve.

Nos, hogy menniyre finom volt, azt nem is tudnám leírni. :)
Ezt a vegyes nyers saláta után ettem.

Ötlet reggelire, ebédre vagy vacsorára:
x dkg (kinek mennyi) aszalt gyümölcsöt - pl. bio sárgabarackot - egy ájszakára beáztatunk és másnap megesszük. :)
Egyszerű és mennyei így télen.

Áldott étkezést!

Almácska
Avatar
Jablko
Törzsvendég
 
Hsz: 222
Csatlakozott: 2005. márc. 9., szer. 1:00

HozzászólásSzerző: zsolidodd » 2005. márc. 12., szomb. 21:57

Nekem nagyon ízlett a következő édesség: fenyőmézzel bekentem 2 banánt, majd kb 10 perc után felkarikáztam, 1 kis extra mézzel 1ütt beledobtam vokba, hozzá aszalt vörösáfona és fahéj. Isteni volt:)
Avatar
zsolidodd
Írogat
 
Hsz: 155
Csatlakozott: 2005. jan. 13., csüt. 1:00
Tartózkodási hely: itt

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2005. márc. 13., vas. 8:40

tegnap a szülinapi édességeken kívül petrezselymes rizst ettem hagymás babsalátával és szimpla paradicsom leves volt tönkölytésztával

Zsolidodd, milyen az a fenyőméz?

Parsifal, hogy készítetted a kenyeret? és az élesztőt a rozscsírából?

köszönöm

szilvi
Szilvi
Törzsvendég
 
Hsz: 239
Csatlakozott: 2004. szept. 9., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: zsolidodd » 2005. márc. 13., vas. 20:45

Hááát ez jó kérdés, finom, az biztos:)
A cimkéjére az volt írva, hogy állati eredetű anyagoktól mentes. Kicsit fenyő íze van, de ezt én ha teába tettem nem éreztem annyira, mint simán vagy főzéskor. Anyum vette nekem talán a Penny Marketben. Acimkéje sajnos elveszett:(
Avatar
zsolidodd
Írogat
 
Hsz: 155
Csatlakozott: 2005. jan. 13., csüt. 1:00
Tartózkodási hely: itt

HozzászólásSzerző: nawesh » 2005. márc. 14., hétf. 17:46

Kedves Almácska :wink:

nem voltam az index fórumonm :P csak úgy :idea:

nekem ma tészta, (természetesen tojás nélkül) párolt zöldség és tofurántotta.
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2005. márc. 16., szer. 12:38

Üdv! Az elmúlt napokban ilyen ételeket ettem.

-Fakóbableves (barnarizslisztes rántással) száraz tönkölykenyérrel, "élő" búzacsírával, sok "élő" pirospaprikával, "élő" zöldporral (utóbbiak a levesbe szórva; nagyon fontos (számomra) a foghasználat, és ez egy ilyen igényű leves, szinte lé nélkül :) )

-Fokhagymás pirítós sárgarépával "élő" búzacsírával (olyan vaj-állagú, ha összerágom), sok "élő" pirospaprikával, "élő" zöldporral

-Natura muffin fokhagymásan (olyan ízű, mint a hagyományos fokhagymás lángos, szerintem), savanyúkáposztával, melyet szintén "élő" pirospaprikával, "élő" zöldporral revitalizáltam, az ebéd tápértékét növeltem

-"Napon sült rozskenyér" -radiátoron, amelyben többnyire 40, néha 45 fokos víz keringett; rozslisztből, és szárított csíráztatott rozs lisztjéből.

-"Élő" mákos süti: Mákot daráltam reggel, amelybe mazsolát szórtam, mindezt pí-vízzel öntöttem föl\áztattam (így igaz, hogy a mákszemek "meghaltak" (növény már nem fejlődhetett volna ki, de a sejtjei így darabokban is kicsit "életre keltek"). Került bele egy kevés datolya, és a felszínére vékony réteg karobpor. Néha megkevertem, utána mindig egy kis kókuszreszelékkel szórtam be a tetejét. Ebédre készült. Puffasztott "barnarizslapokra" kentem, miután még egy kis kókusszal szilárdítottam az állagán. Nagyon fincsi "élő" lekvárt készítettem... :) Az. édes céklaszeletek is jól fogytak (csicsókával is érdekel majd a dolog) ...

"Élő fügeleves": Citromfűteába áztatott aszalt füge.
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

HozzászólásSzerző: nawesh » 2005. márc. 20., vas. 16:01

ma rakott krumpli kölessel és gabonakolbásszal, vagyis gabonafeltéttel :wink:
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: manu » 2005. márc. 20., vas. 18:28

Mai ebédem egy kis párolt zöldségköret egy kis hagymás krumplival.
Avatar
manu
Írogat
 
Hsz: 54
Csatlakozott: 2004. dec. 27., hétf. 1:00
Tartózkodási hely: Pesterszébet

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2005. ápr. 8., pén. 7:59

Olvastam már róla, de most ki is próbáltam, és sikere volt, összefoglalva: valamilyen zöld levél gyümölcsel összeturmixolva
Ezeket próbáltam:
1. egy maréknyi (bio)sóska +2 kissebb alma+ (bio)mazsola+(bio)pitypang + fahéj
ez volt ma reggelre is, tegnapelött pitypangot nem tettem bele
2. egy nagy marék sóska + 1 nagy alma + 2 kissebb banán
ezt tegnap este ettük, a lányomnál nagy sikert aratott

A sóska meg a pitypang a kertünkben termett, más még nincs nálunk, de amúgy a variációk száma szinte végtelen :-) az angol nyelvterületen "green smoothies"-nak nevezik.

A másik étel, amivel tegnap próbálkoztam, nyers brokkolinak és gombának a pácolása. (olaj,só,ecet) A gomba nagyon szépen megpácolódott már estére (du 5-kor csináltam), a brokkolinak több idő kell.
Ha van a nyers zöldségek pácolásával tapasztalatotok, írjatok!

Köszönöm

szilvi
Szilvi
Törzsvendég
 
Hsz: 239
Csatlakozott: 2004. szept. 9., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2005. ápr. 26., kedd 17:47

Ebédem:

Saláta (élő zöldség előétel): Savanyúkáposzta csalán- és édesnemes paprikaőrleménnyel, pár szelet puffasztott rizslappal.

Tápláló étel: sk. csírával élesztett búzakenyér* napraforgó- és csalánőrleménnyel, céklával.

Utána egy csipet ánizsmag hosszasan rágva (nyálelválasztást serkentő, kellemes-édeskés ízű-leheletű).

*Csírával élesztett kenyér

A kenyérnek való gabonát megdarálom, továbbá a kenyér kb. tizedének, max. negyedének megfelelő szárított csírát is. A lisztet pi-vízzel kéztől elválló állagúvá gyúrom, majd a gázsütő legalacsonyabb fokozatán sütöm a héj megkeményedéséig, kb. 20-30 percig. Nem előmelegített a sütő, és a sütő elzárása utáni magas hőt is kihasználom.
Nem méricskélek, egy vagy két tenyérnyi mennyiségű gabonával dolgozok, így egy 4-5 szeletre vágható kerek kenyérkét kapok. Belül olyan, mint a málé. Édeskés. Finom. Lehet, hogy sületlennek néz ki, de ez "sületlenség". :{) Egyébként minél nyersebb, annál "élőbb", annál inkább javamra válik.
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2005. máj. 2., hétf. 9:07

készítettem mogyorótejet, éppen azt iszogatom a munkahelyemen.
beáztattam a pörköletlen földimogyorót, aztán 1 óra múlva leöntöttem róla a vizet (remélem, ennyi idő alatt kiáznak a káros anyagok). Tettem rá ismét vizet, és állni hagytam éjszakára. Reggel beleöntöttem a turmixgépbe, és összeturmixoltam, majd felhiggítottam kb 1 literre (10 deka mogyoró volt). Állni hagytam, megforgattam mégegyszer, majd egy sűrű műanyag szűrőn leszürtem. (angol oldalakon valamilyen kendőt ajánlanak erre, nekem ez a szűrő nagyon jó)
Egy csipet (kő)sót tettem bele, és egy kiskanál barnacukrot, mert a lányom szerint nem elég édes. Így finom lett.
Legközelebb beáztatok mazsolát, és a levét teszem bele édesítőnek.

A sűrű részéből tettem a mai kajámhoz, a maradékból mazsolával ás citrommal krémet készítek.

Van egy kérdésem: tudtok-e valamilyen savanyító módszert, amivel a sürejét meg lehetne savanyítani, mert akkor túró is lenne ?
múltkor amit készítettem, 2 nap után sem kezdett el savanyodni
amikor búzacsírával együtt csináltam, az megsavanyodott, finom volt
:D

előre is köszönöm
szilvi
Szilvi
Törzsvendég
 
Hsz: 239
Csatlakozott: 2004. szept. 9., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: parika » 2005. máj. 3., kedd 0:54

sziasztok!

mindenkinek akik gyors és fincsi ételt kedvelnek:

2 nagy hagyma
8 fél száritott paradicsom
friss bazsalikom
4 gerezd vagy több foghagyma
medvetalp (most friss!!!! az erdökben taláható)
pepperoni erösségtö függöen

hagymát, száritott paradicsomot, fokhagymát, pepperonit egyszerre oliva olajon megdinszteni, megsózni füszersóval, vagy alnatura vegetával. mielött kész van a medvetalpat és bazsaikomot izés szerinti mennyiségben hozzá tenni. és kész.

spagettihoz (természetesen tojás néküivel) pesto szerüségként rátenni.
izlés szerint élesztö-pehellyel megszorni. de nem muszály!

jó étvágyat!

ugyanez a szósz tökéletes kenyérre, török "fladen" kenyérre is!

legközelebb kiprobálom öszzeturmixolni és kenyérre kenhetö masszát csináni belöle.
Avatar
parika
Törzsvendég
 
Hsz: 387
Csatlakozott: 2005. márc. 17., csüt. 1:00

HozzászólásSzerző: zsolidodd » 2005. máj. 3., kedd 9:14

Egy viszonylag egyszerű, és finom étel: főttbarnarizs citromlével, kakukkfűvel, oregánóval, bazsalokommal, borssal, és egyéb zöldfűszerekkel és hozzá friss salátalevél. Nekem ízlett, remélem másnak is tetszik majd.
"Mennyit adott a hit, mennyit vett el a vallás
Mekkora bűn ölni, fegyvereken van az áldás"
Avatar
zsolidodd
Írogat
 
Hsz: 155
Csatlakozott: 2005. jan. 13., csüt. 1:00
Tartózkodási hely: itt

HozzászólásSzerző: Norci » 2005. máj. 3., kedd 10:43

én tegna kifőztem tésztát, beletettem egy jénai tálba, felöntöttem növényi tejszínnel, hozzákevertem zöldségeket, egy kis cheezly-darabkákat, fűszereztem fokhagymával és megsütöttem. eszméletlen finom lett! legközelebb gombából, utána spenótlevelekből fogom csinálni. :-)
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

ElőzőKövetkező

Vissza: Receptek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron