állatkínzás

felhívások, önkéntesség, tüntetések

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2005. máj. 24., kedd 10:33

Remekek! :lol:
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke


HozzászólásSzerző: mandula » 2005. máj. 24., kedd 11:38

Nagyon jók!!

A laverna, logona és verdesativa termékekkel még én sem találkoztam itthon, de amikor csehországban voltam, ajánlották az első kettőt mint teljessen természetes kozmetikumokat, de akkor éppen nem készültem arra, hogy vásárolni fogok... :oops:

Ha tényleg ilyen undokságokat tesznek mindenbe, lehet hogy én is áttérek a - konyhai alapanyagokra, mint az olívaolaj és társai. Pfuj, most olvasom, a kollagén vágóhídi származékokból van, mégis mennyi mindenbe beleteszik. A többiről nem is beszélve. :(
Avatar
mandula
Törzsvendég
 
Hsz: 395
Csatlakozott: 2005. ápr. 1., pén. 0:00

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2005. máj. 25., szer. 10:47

Na a vegán életmódom miatt nincs is igényem semmilyen vegyianyagra, hiszen a bőröm jó állapotú lett, stb. Csak a kezem szárad ki az igénybevételtől, de ezt a pálmavajból és körömvirágból saját magam készített krém jól kikupálja. :)
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2005. máj. 25., szer. 10:52

Jó, persze, tkp. "vegyészkedik" az ahimsa mosogatószert, az ecetet, a növényi szappant is. Sőt, mondhatni az ételkészítés is ilyen dolog.

Úgy is megtesszük, ami lelkiismeretünk óhaja, és nem esik nehezünkre, sőt... így lesz jobb az ÉLET a Földön. Ez A fejlődés!
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

HozzászólásSzerző: nawesh » 2005. máj. 30., hétf. 19:49

Állatkínzóból sorozatgyilkos?
Kapcsolat az ember- és állatbántalmazás között

http://www.gondola.hu/cikk.php?szal=42253
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Norci » 2005. máj. 31., kedd 9:07

már a cikk elolvasása előtt is logikusnak tűnt a gondolat, mert a nem kezelt, elnyomott, stb agresszió először a védtelenek felé fordul - állatok, gyerekek, nők, stb. súlyosabb formájában meg ismeretlenek ellen... nagyon szomorú az egész, és főleg az, hogy annyi beteg ember van, aki potenciális elkövető. a megoldás az önismereti út, ahol felfedezzük, majd megfelelően "kezeljük" a bennünk lévő agressziót. 8O
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: nawesh » 2005. jún. 17., pén. 16:55

Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: nawesh » 2005. júl. 11., hétf. 17:43

Talán az ember hatalmasabb lenne (lelkileg), ha az állatokkal is méltó módon bána.

Spanyolország nagy karmája a bikavidalok, bikafuttatások sorozata.

Undorító, embertelen, állattalan.... :? :oops: :twisted: :evil:

http://www.geographic.hu/index.php?act= ... =3&id=5135

Több száz állatvédő tüntetett a hagyományos pamplonai bikafuttatás ellen
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: laluna » 2005. aug. 16., kedd 11:26

Sziasztok!

A kozmetikumokkal kapcsolatban most találtam a dm-es Alverde márkát, a Dr.Hauschka termékek is kaphatók nálunk, saját honlapjuk is van. a Lavera és Logona kozmetikumokat a biounio. hu forgalmazza, a Sante, Alva, Martina Gerbhardt pedig az aletheia.atw. hu forgalmazásában. Magyar az Ilcsin kívül a Renaissance ( kombucha. hu) is.
Avatar
laluna
Újonc
 
Hsz: 8
Csatlakozott: 2005. aug. 16., kedd 0:00

HozzászólásSzerző: laluna » 2005. aug. 16., kedd 12:51

Az előbb elírtam, az aletheia.uw .hu a helyes cím, de van még a Weleda is, tisztítószereket tekintve pedig az Almawin említendő (biounio. hu).
Avatar
laluna
Újonc
 
Hsz: 8
Csatlakozott: 2005. aug. 16., kedd 0:00

HozzászólásSzerző: mandula » 2005. aug. 16., kedd 13:14

Szia Laluna!

Köszönet az információkért, úgy látom, te már alaposan körülnéztél a nálunk kapható kozmetikumokkal kapcsolatban :wink:
Megnéztem a honlapokat, nekem sok minden ismeretlen volt közöttük. Nemrég próbáltam weleda fogkrémet, finom gyógynövényes íze van.
Avatar
mandula
Törzsvendég
 
Hsz: 395
Csatlakozott: 2005. ápr. 1., pén. 0:00

HozzászólásSzerző: nawesh » 2005. aug. 21., vas. 12:09

Csaléteknek használt eleven kutyákkal indulnak cápavadászatra az Indiai-óceánon a Franciaországhoz tartozó a Réunion szigetének halászai.

http://www.geographic.hu/index.php?act= ... =3&id=5339

Borzalom
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2005. aug. 23., kedd 13:52

Borzalmas!

Aki tud sokkoló hangfelvételt állatok szenvedéséről, pl. disznóvágás visítozásáról, illetve olyan képet, amely egy szenvedő állat tekintetét mutatja, légyszi küldjön a címemre: arpadfocht1982@hotmail.com. Köszi!
Egy új "teremtményemhez" kellene. A teremtmény egy írás. ;)
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2005. aug. 23., kedd 13:53

Borzalmas!

Aki tud sokkoló hangfelvételt állatok szenvedéséről, pl. disznóvágás visítozásáról, illetve olyan képet, amely egy szenvedő állat tekintetét mutatja :( , légyszi küldjön a címemre: arpadfocht1982@hotmail.com. Köszi!
Egy új "teremtményemhez" kellene. A teremtmény egy írás. ;)
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

HozzászólásSzerző: flower » 2005. szept. 5., hétf. 21:43

Összetétel:


Kalcium–karbonát, Di Calcium Phospate, Glycerine Sodium Lauril Sulphate, Gum Carragheenan, Sodium Saccharine, Sodium Silicate, 19 gyógynövény kivonata, Clorophylline, gyógynövényes ízesítő anyagok, Cocodiethanolamide és víz.
ez a DABUR fogkrém összetétele.
Koppp...
most mivel mossunk fogat?

http://www.garuda.hu/termek.php?product_id=29
Avatar
flower
Grafomán
 
Hsz: 786
Csatlakozott: 2004. okt. 4., hétf. 0:00

ElőzőKövetkező

Vissza: Akciók

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron