Üdvözlet Mindenkinek!

Üdvözlünk a veg.hu-n.

Üdvözlet Mindenkinek!

HozzászólásSzerző: cukkini » 2006. ápr. 2., vas. 13:49

Üdvözlet Mindenkinek!

Igazából semmiféle elv,vagy más tudatos dolog nem befolyásolt.Sőt még az sem biztos,hogy vega leszek ahogyan ti nevezitek. De lehetséges,hogy így maradok! Egy hónappal ezelőtt gondoltam,hogy kipróbálok egy-két zöldséges receptet.Azután másnap találtam másikat,és úgy alakult,hogy felvágottat sem
ettem.Kezdtem jobban,könnyebben érezni magamat,ezért folytattam.A változás hatására javult a szaglásom,és ez komoly következményekkel járt:elindultam a hentes felé...és visszafordultam.Az ízlelés javulásával pedig
képtelen voltam megenni a család által vett felvágottat.Közben azért volt egy jó kéthetes kőkemény fejfájásom is.Ez már elmúlt,most viszont biztosan tudatlanságom miatt fizikai gyengeség fogott el.A család már azon töri a fejét,hogy meghülyültem-é? És persze teljes gőzzel dolgozik a normális útra
visszatérítésemen. Nagyon rokonszenves dolgaitok,gondolataitok vannak,így olvasni fogom az oldalatotokat,és persze próbálom nem feladni.
Avatar
cukkini
Újonc
 
Hsz: 7
Csatlakozott: 2006. márc. 31., pén. 0:00
Tartózkodási hely: budapest


HozzászólásSzerző: pitypang » 2006. ápr. 2., vas. 16:13

Hajrá Cukkini! Ne hagyd magad! A többi okos tanács a többiektől fog jönni! :) :lol:
Avatar
pitypang
Írogat
 
Hsz: 179
Csatlakozott: 2006. jan. 24., kedd 1:00

HozzászólásSzerző: pitypang » 2006. ápr. 3., hétf. 9:41

A fizikai gyengeség ebben az időszakban természetes, néha láz is előfordulhat, meg talán egy kis tavaszi fáradtság is. Nem hiba és nem tudatlanság." Nem a vegatárius életmód, hanem az azt megelőző az oka a gyengeségeknek." A lényeg az, hogy átmeneti állapot. A kéthetes kőkemény fejfájás után már féllábon is kibírod. / Keresd Ferencsik István könyveit!/ Mégegyszer hajrá! Fő a hit és a lelkesedés! :)
Avatar
pitypang
Írogat
 
Hsz: 179
Csatlakozott: 2006. jan. 24., kedd 1:00

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2006. ápr. 3., hétf. 12:48

Az én szaglásom is kifinomult... ;)

Cukkini kedves, fedezd fel a fincsi, teljes értékű, tehát egészséges receptek világát, és az állatokkal és minden élővel való, nem pedig szembeni(!) viszonyaidra is szentelj időt, és rendezd azokat. Lélekben veled vagyunk!
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

HozzászólásSzerző: timcu » 2006. ápr. 4., kedd 16:04

Kedves Cukkini!

Engem is bolondnak néz a család, a minap már pszichológushoz akartak küldeni (nem vicc!), de ha az ember tudja, hogy jó úton jár, márpedig Te a legjobb úton jársz, akkor nem adhatja fel és ilyenkor nem számít a környezet véleménye. Hajrá Cukkini, szurkolok Neked, tarts ki! :wink:
"Legyen neved ember vagy állat,Szó vagy bőgés hagyja el a szádat,Fedje tested szőr vagy toll, Egy helyről jössz és egy helyre utazol."
Avatar
timcu
Írogat
 
Hsz: 59
Csatlakozott: 2005. okt. 27., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Solymár

HozzászólásSzerző: cukkini » 2006. ápr. 4., kedd 16:16

Köszönet Nektek a biztatásért! Egy ötvenen túli ürgének ez nagyon jólesik.

Még át kéne látnom a fórum felépítést,mert nem olvastam bele mindbe.

Pillanatnyilag ott tartok,hogy az egész élelmiszervegyipari kínálattól rosszul

vagyok. Jó egészséget,és békés tiszta szívet kívánok mindannyiótoknak!
Avatar
cukkini
Újonc
 
Hsz: 7
Csatlakozott: 2006. márc. 31., pén. 0:00
Tartózkodási hely: budapest

HozzászólásSzerző: timcu » 2006. ápr. 4., kedd 16:36

Nem úgy van az Cukkini! Nem kell mindentől rosszul lenni, de az biztos, hogy már otthon a kis kertben termelt zöldségekben lehetünk csak biztosak, de ha tiszta, szattvikus ételt szeretnél enni, akkor rendelj innen: www.vegafood.hu Én is innen rendelem az ebédem már hosszú hónapok óta és nagyon meg vagyok elégedve.
"Legyen neved ember vagy állat,Szó vagy bőgés hagyja el a szádat,Fedje tested szőr vagy toll, Egy helyről jössz és egy helyre utazol."
Avatar
timcu
Írogat
 
Hsz: 59
Csatlakozott: 2005. okt. 27., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Solymár

HozzászólásSzerző: cukkini » 2006. ápr. 4., kedd 16:40

Köszönöm a tippet!
Avatar
cukkini
Újonc
 
Hsz: 7
Csatlakozott: 2006. márc. 31., pén. 0:00
Tartózkodási hely: budapest

HozzászólásSzerző: timcu » 2006. ápr. 4., kedd 16:46

Nagyon szívesen! :D

És akkor a többiektől is kérdezem: mindennap magatok süttök-főztök, vagy tudtok valami jó helyet, ahova jártok ebédelni?
"Legyen neved ember vagy állat,Szó vagy bőgés hagyja el a szádat,Fedje tested szőr vagy toll, Egy helyről jössz és egy helyre utazol."
Avatar
timcu
Írogat
 
Hsz: 59
Csatlakozott: 2005. okt. 27., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Solymár

HozzászólásSzerző: cukkini » 2006. ápr. 4., kedd 16:48

Pitypang! A Ferencsik István könyveit ki árusítja? Már több keresőbe beírtam,és sehol semmi.
Avatar
cukkini
Újonc
 
Hsz: 7
Csatlakozott: 2006. márc. 31., pén. 0:00
Tartózkodási hely: budapest

HozzászólásSzerző: cukkini » 2006. ápr. 4., kedd 17:07

Timcu! köszönöm. Tudod az emberek mindig sóvárognak a változás után,de már az első lépés megttételétől is visszariadnak.Ha pedig másvalaki változna
az saját gyengeségükre emlékeztetheti őket.Engem mint írtam is nem tudatos elhatározás terelt erre,hanem a megtapasztalt jó.Most tényleg nagyon erősen kezdem érezni a szagokat,és mindeféle mellékízt is.De például készítettem búzából kását és azon is meglepődtem.Most úgy vagyok ,mint egy kissrác,aki egy új világba csöppent és lelkesen indul a felfedezésére.Nektek is sok örömet ebben a világban.
Avatar
cukkini
Újonc
 
Hsz: 7
Csatlakozott: 2006. márc. 31., pén. 0:00
Tartózkodási hely: budapest

HozzászólásSzerző: nawesh » 2006. ápr. 4., kedd 18:23

vÁLASZ:

mI MINDENNAP SÜTÜNK-FŐZÜNK, BÁR IDŐNKNT (heti egyszer-kéteszer) az AGNI-ba is elmegyek/elmegyünk :wink:
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Jablko » 2006. ápr. 4., kedd 18:34

Kedves cukkini! Én tudok pár helyet, ahol beszerezheted a Ferencsik-könyveket, plusz nekem megvannak, kölcsön is tudom őket adni, ha a közelben vagy. :) Vagy fel is kutathatom őket neked.


Üdv, Anna
Avatar
Jablko
Törzsvendég
 
Hsz: 222
Csatlakozott: 2005. márc. 9., szer. 1:00

HozzászólásSzerző: giyandeva » 2006. ápr. 4., kedd 20:14

Kedves Cukkini,


Szívből ajánlom a NEWSTART ill. A Biblia a helyes táplálkozásról cimű könyvet. Nemcsak receptekkel van tel, hanem rengetg étkezéssel, táplálkkozással kapcsolatos ismeret is
Avatar
giyandeva
Grafomán
 
Hsz: 790
Csatlakozott: 2006. feb. 7., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásSzerző: Gega23 » 2006. ápr. 9., vas. 0:36

timcu írta:Nem úgy van az Cukkini! Nem kell mindentől rosszul lenni, de az biztos, hogy már otthon a kis kertben termelt zöldségekben lehetünk csak biztosak, de ha tiszta, szattvikus ételt szeretnél enni, akkor rendelj innen: www.vegafood.hu Én is innen rendelem az ebédem már hosszú hónapok óta és nagyon meg vagyok elégedve.


Akkor nem vagyok egyedül. :)
Én is kb. 3 hónapja innen rendelek, és nagyon meg vagyok velük elégedve.
Sajnos nem nagyon van időm az otthoni főzőcskére, pedig az volna az igazi, de talán a vegafood jobb megoldás, mint bármi más az otthoni főzőcskén kívül :)
Gega23
Grafomán
 
Hsz: 706
Csatlakozott: 2005. okt. 30., vas. 0:00

Következő

Vissza: Tagok bemutatkozása

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron