ismerkedés

Családi reakciók, vegetáriánus párválasztás, anyaság, babázás, gyermeknevelés

ismerked

HozzászólásSzerző: nawesh » 2006. ápr. 8., szomb. 18:47

Elolvastam Giyandeva írását a veg.hu ismerkedő oldaláról és a siralmas állapotokról :oops:

Nos, úgy látom, nem biztos, hogy mindenki azért regisztrál, mert párt akar találni

másrészt kicsit úgy tűnik, mintha a legtöbben arra várnának, hogy mikor ír már nekik valaki eg yprivát üzenetet, hogy X vagy Y tetszel nekem, te is vega én is vega

vagy talán már sokan megégették magukat a netes ismerettségek során?

Én pl. azért bátorkodtam volt felrakni "magam", hogy meg lehet botránkozni :oops: íme, nawesh, vagy ha valaki kíváncsi a fizimiskémra, ha már grafomán vagyok, itt megnézhet
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged


HozzászólásSzerző: Norci » 2006. ápr. 8., szomb. 23:01

szerintem sokat segitene a dolgon, ha mondjuk hozzászólnának a fórumhoz többen. abból lenne benyomásunk egymásról, nem csak a rövid adatlapra kellene hagyatkozni. szerintem többen vagyunk olyanok, akik a lelki dolgokra, minőségekre kiváncsi, és azt igy tudnánk kideriteni. ráadásul a fórumot is fellenditené :-)
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: giyandeva » 2006. ápr. 8., szomb. 23:18

Igen, hajá aktivitás!

Írjatok, fórumozatok és gyertek a közös programokra! Nagyon szívesen látnánk szerintem sokak véleményét, hisz ettől lenne még kerekebb a VEG.


Van ötletetek, hogy aktivizáljuk a tagokat?


Csak egy gondolat: természetesen nem gondolom, hogy mindenki pasizni/csajozni akar, hisz sokan megtalálták már az igazit. Nem róluk van szó, hisz ők ezt jelölik is "tisztán barátság" beállítással. Azokat nem értem, akik várják a "sűlt galambot". Bocs, inkább valami más vegi finomságot. ;)
Persze nem könnyű írni magáról az embernek... és ismerkeni sem. De ha nincs bizalmunk egymásban sem? mert valamivel el kellene indítani a beszélgetést... igaz?

Javaslat? hogy ismerkedjünk mi vegák?


PS: Cathy felvetette múlkor, hogy kérésre szívesen megnézi a horoszkópunk és hogy találja a folt a zsákját! ;) Jó játék lenne, nem?
Asztrológia iránt érdeklődőknek meg egyébként szeretettel ajánlom a:
www.asztroweb.hu
megújult honapot
Avatar
giyandeva
Grafomán
 
Hsz: 790
Csatlakozott: 2006. feb. 7., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásSzerző: akacsan » 2006. ápr. 9., vas. 9:07

tényleg nagyon jó az oldal
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára akacsan 2014. szept. 7., vas. 1:02-kor.
Avatar
akacsan
Inkább olvas
 
Hsz: 19
Csatlakozott: 2006. márc. 4., szomb. 1:00

HozzászólásSzerző: pitypang » 2006. ápr. 9., vas. 11:13

Szia !
Kezdetnek nagyon jó, amit nem látsz, arról ne írj, amit látsz, arról írj /de néha nem érdemes/. Csak bátran,vigyáznak ránk. :) :P :lol:
Avatar
pitypang
Írogat
 
Hsz: 179
Csatlakozott: 2006. jan. 24., kedd 1:00

HozzászólásSzerző: syzygy » 2006. ápr. 9., vas. 13:11

Halihó!
Csatlakozom Akacsanhoz: nekem is bejön ez az oldal:) Egyelőre én is csak olvasgatok, infot gyűjtök - már sok hasznos dolgot megtudtam tőletek. Jó segítség vagytok ám egy "kezdő" számára! :wink:
Avatar
syzygy
Írogat
 
Hsz: 92
Csatlakozott: 2006. márc. 25., szomb. 1:00

HozzászólásSzerző: nawesh » 2006. ápr. 9., vas. 17:30

hahó :idea: :!:

attól, hogy 18 éves vagy, ne ijedj meg. a bölcsesség (nem csak) az életkor függvénye...

Nem mindenki pesti :oops: (bocs "pestiek") én pl. szegedi vagyok, s már túráztam nagyon jókat a mecsekben
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Norci » 2006. ápr. 9., vas. 19:42

szuper, hogy ennyien, ennyifelől, ennyifélék vagyunk! pont ebben rejlik az egyediségünk, szerintem! :D

én sem gondolom, hogy attól még, mert valaki x éves, ne lehetnének nagyon érett gondolatai, vagy épp forditva. az életkor "csak egy szám", ami nem feltétlenül befolyásolja a szellemi (spirituális) érettséget... többekkel beszélgettem már itt, akiknek igenis korukat meghazudtoló gondolatai, nézetei vannak azokról a témákról, amiket mi is érintünk (köztük vagy te is, akacsan... :D )

szóljatok hozzá nyugodtan, nem vagyunk vérengzők, senkinek nem harapjuk le a fejét, ha netalán más véleménye van valamiről, mint nekünk, sőt! szerintem az érvelés, a nézőpontok ütköztetése nagyon fontos a fejlődéshez, a saját nézeteink csiszolásához!

hajrá veg.hu :D
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: Gega23 » 2006. ápr. 9., vas. 20:35

:)
Gega23
Grafomán
 
Hsz: 706
Csatlakozott: 2005. okt. 30., vas. 0:00

HozzászólásSzerző: akacsan » 2006. ápr. 9., vas. 22:22

Hello
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára akacsan 2014. szept. 7., vas. 1:01-kor.
Avatar
akacsan
Inkább olvas
 
Hsz: 19
Csatlakozott: 2006. márc. 4., szomb. 1:00

HozzászólásSzerző: nawesh » 2006. ápr. 10., hétf. 15:06

mikor :idea: :oops:

kedv az van

időproblémák lehetnek

szóval van :oops:
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: akacsan » 2006. ápr. 10., hétf. 16:00

Aztmondja, ittvannak az időpontok:

2006.06.03. Mecsek "1800-23" 44-24

2006.07.22. Hegymenet 50, II. Béla 30, Várad 15

2006.08.12. Ormánság 50-30-15

2006.08.19. Mecsek 600-as Csúcsai 50-35-20

Ezek esedékesek nyáron, bővebb információ róluk a www.pi-te.hu weboldalon van.
Nemtudom, hogy a kirándulásokat a veg.hu-n belül ki szervezi, de a figyelmébe ajánlanám akkor ezeket a túrákat is, mert tényleg szép helyen vannak!
Avatar
akacsan
Inkább olvas
 
Hsz: 19
Csatlakozott: 2006. márc. 4., szomb. 1:00

HozzászólásSzerző: Norci » 2006. ápr. 10., hétf. 19:06

ez a hely exxxtra demokratikus: az szervez, akinek kedve van hozzá, felvállalja, hogy kérdezgeti az embereket, egyeztet :-) akár te is lehetsz ez! :D
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: nawesh » 2006. ápr. 11., kedd 5:57

így van :oops:

éljen a demokrácia

vagy vegokrácia :wink:

akkor mi vegokraták vagyunk :idea:
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Vendég » 2006. ápr. 11., kedd 10:09

ja! :D vegokraták!! :lol: :lol:
Vendég
 

Következő

Vissza: Vegi család, gyerekek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég

cron