Üdv mindenkinek!

Üdvözlünk a veg.hu-n.

Üdv mindenkinek!

HozzászólásSzerző: manu » 2005. jan. 4., kedd 23:46

Üdv mindenkinek!
tisztán növényi táplálékon élni csodálatos dolog.
először egészségügyi okokból lettem vegás,aztán már más okokból is.
kedves norci örülök neki,hogy a Napfényes alapítványhoz jársz,én is sokat járok oda,főleg a Váradi Tibor előadásaira.
Avatar
manu
Írogat
 
Hsz: 54
Csatlakozott: 2004. dec. 27., hétf. 1:00
Tartózkodási hely: Pesterszébet


HozzászólásSzerző: Norci » 2005. jan. 7., pén. 15:24

kedves manu, remélem, készülsz a mai előadásra! :D
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: manu » 2005. jan. 10., hétf. 23:48

Norci írta:kedves manu, remélem, készülsz a mai előadásra! :D

Kedves Norci nagyon sajnálom,de nem tudok részt venni rajta.
Jaj,most nézem" Az ellenerők titkai" egyik kedvencem,Ezt nem bocsátom meg magamnak.
Avatar
manu
Írogat
 
Hsz: 54
Csatlakozott: 2004. dec. 27., hétf. 1:00
Tartózkodási hely: Pesterszébet

HozzászólásSzerző: Norci » 2005. jan. 11., kedd 13:54

ellenerők titkai??? én a szabadságról szóló előadásra gondoltam, az volt most pénteken. de szégyellem is magam, mert nem tudtam elvonszolni magam a TF-ig, nagyon fáradt voltam. ráadásul mindig pénteken eszmélek fel, hogy nem csináltam meg a házit a szombati német és olasz órámra, úgyhogy ezúttal előadás helyett kellett ezt pótolnom... nade most pénteken nem lesz, csak vasárnap, és így megoldódik a házi gond. :roll: ráadásul most minden nap szavakat tanulok szorgalmasan a közlekedési eszközökön 8)
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: manu » 2005. jan. 11., kedd 22:28

Norci írta:ellenerők titkai??? én a szabadságról szóló előadásra gondoltam, az volt most pénteken. de szégyellem is magam, mert nem tudtam elvonszolni magam a TF-ig, nagyon fáradt voltam. ráadásul mindig pénteken eszmélek fel, hogy nem csináltam meg a házit a szombati német és olasz órámra, úgyhogy ezúttal előadás helyett kellett ezt pótolnom... nade most pénteken nem lesz, csak vasárnap, és így megoldódik a házi gond. :roll: ráadásul most minden nap szavakat tanulok szorgalmasan a közlekedési eszközökön 8)


Szabadságról szóló előadás???A manifesztumban olvasom,Jan.7.A hét titok a szellemtudomány fényében abból is a 4. rész az ellenerők titkai.

Akkor lehet,hogy megváltoztatták,sebaj majd legközelebb.

A vasárnapira szerettem volna elmenni,de sajnos közbejött egy s más
Viszont a jan 21. Gondolatok a magyarság múltjáról,jelenéről és jövőjéről
Avatar
manu
Írogat
 
Hsz: 54
Csatlakozott: 2004. dec. 27., hétf. 1:00
Tartózkodási hely: Pesterszébet

HozzászólásSzerző: Norci » 2005. jan. 14., pén. 12:17

igen, megváltoztathatták. bár én a manifesztumot nem néztem, de a decemberi 7 titkos előadáson is csere volt, mert ott lett volna a szabadság, és a bölcsesség volt helyette az ünnepek miatt.

én megyek most vasárnap, nagyon várom már az atlantiszi előadást. :D

magyarság témában nem vagyok otthon, nagyon nem, de lehet, hogy elmegyek rá, de addig valahogy okulnom kellene a témában ahhoz, hogy értsek is valamit az előadásból. a múltkor megvettem az első 10 előadásból a kiadványt apósomnak, de sajna nem volt idő arra, hogy előtte kiolvassam... :oops:
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: manu » 2005. jan. 15., szomb. 19:45

Szia Norci.

Elöszőr a magyarságról szóló cikkek a Maniban nem is érdekeltek,aztán egyszer rászántam magam és elolvastam.Hát nagyon érdekes dolgokat tudtam meg.
Egyszer,ha van időd olvasd el valamelyiket a Maniban,érdemes.
Avatar
manu
Írogat
 
Hsz: 54
Csatlakozott: 2004. dec. 27., hétf. 1:00
Tartózkodási hely: Pesterszébet

HozzászólásSzerző: Norci » 2005. jan. 25., kedd 12:10

szia Manu!

képzeld, mostanság nagyon sokat tudok meg a magyarságról, főleg apósomnak köszönhetően. neki rengeteg irodalma van a témában, és karácsonyra kaptam tőle két nagyon jó könyvet, most olvasom az egyiket, ami az ősnyelvről szól...
el is döntöttük, hogy igazi magyar esküvőnk lesz a párommal, díszmagyarban, meg minden... :D
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00


Vissza: Tagok bemutatkozása

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég

cron