Több mint fél éve

Üdvözlünk a veg.hu-n.

Több mint fél éve

HozzászólásSzerző: kyle » 2008. nov. 19., szer. 0:34

Tobb mint fél éve nem eszem állatokat, tegnap mégis ettem halat mert megkívántam ( a sushit), mivel más lehetoségem nem volt hát vettem mirelitet és kisutottem párat.Az utolsó falat már nem ízlett. Ma ráadásul nagyon rosz kedvem volt, feltehetoleg emiatt most így utólag belegondolva. Valaha húsfaló voltam, nyersen is megettem. Az elso lépcsom volt mikor egy csirkemészárláson jelen voltam, elvileg segíteni -de a látványtól kikészultem.Ez sok évvel ezelott volt, de ugyanígy elborzadtam mindenféle élolény haláltusájának látványától.Sokat jártam erdobe, vadászatokon voltam, élvezem mikor kozellopakodhatok egy állathoz, de mikor ott van és látom akár órákon keresztul is tudtam benne gyonyorkodni.Kozben szurkoltam az állatoknak hogy elosonhassanak a puskák elol.....


Vágóhidak
Nagyjából mindenki tudja mi folyik azokon a bizonyos helyeken ahonnan a boltok polcaira kerulnek...Mertem kinyitni a szememet, durvább volt mint amire számítottam sokkal, voltam "élelmiszer"gyárban, láttam ahogy vegyszerekbol ontik ossze a "finom" falatokat....Soha tobbé nem akarok húst enni, sem készételeket, élelmiszerkészítményeket.
Avatar
kyle
Újonc
 
Hsz: 7
Csatlakozott: 2008. nov. 17., hétf. 1:00
Tartózkodási hely: Pest megye


Vissza: Tagok bemutatkozása

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron